Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok, ha hordtok hasfalat...

Lányok, ha hordtok hasfalat mutató topot, milyen alkalmakkor teszitek? Milyen gyakran teszitek? A többi lány közül, akit ismertek, mennyien hordanak szintén? (F)

Figyelt kérdés

2017. jún. 10. 00:54
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Én már nem.

Egy nyarat jártam úgy, teli jött a kilátszó rész anyajeggyel, azóta nem járok.

2017. jún. 10. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Megmaradtak.
2017. jún. 10. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Az nem jó.

(Privátban küldtem a kérdést.)

2017. jún. 10. 01:56
 4/9 anonim ***** válasza:
8%
Kizárólag szabadidőben. Akkor is ritkán. ELég proli dolog.
2017. jún. 10. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Én sose hordtam még és ugy pl h kilátszik q hasam végképp nem, nem azért mert ronda a hasam v valami hanem mert nem a stílusom mutogatni magam esetleg derékig érő szoknyával kiprobálnám lehet ugy nem látszana. H hány ismerősöm hordja egy se de kis fiatal lányokat szoktam látni benne amikor bemegyek a városba.
2017. jún. 10. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én régen is hordtam, és most is hordok. Utoljára kb tizenpár évvel ezelőtt volt ez nagy divat, akkor voltam általános iskolás (5-8. osztály) Aztán eltűnt ez a mánia. Most újra visszajött. :)


Ez egy stílus. Egyébként csakis szabadidős alkalmakkor hordom. Munkahelyre másképp öltözködöm.

2017. jún. 10. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
szabadidőben néha. leginkább otthon, mert ott nem érzem feszélyezve magam, a barátomnak meg tetszik. ez egy jó ruha arra, hogy otthon is jól nézzek ki neki és még kényelmes is.
2017. jún. 10. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Sunshinedoll ***** válasza:

Levágott topot csak magas derekú nadrággal szeretek úgy, hogy max 1-2 centi látsszon ki a derekamból. Nem szeretem a hasam mutogatni, az időm nagy részét egyetemen töltöm, szerintem nem odaillő dolog, az ilyesmi se a rövid p-csagatya vagy a miniszoknya; szórakozóhelyre mondjuk vagy egyéb szabadidős tevékenység során hordok ilyesmit a fenti feltételek mellett.

Az pedig, hogy alacsonyabb derekú alsóval felvenni... nagyon kevés esetben tetszik. Edzőterembe, otthonra oké, de én utcára nem venném fel, az biztos.

Az ismerőseim sem hordanak ilyesmiket.

2017. jún. 10. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nyáron 30 fokban mert annál szellőzősebb ruhadarab nem igazán létezik :D
2017. jún. 10. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!