Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fiuk! Volt köztetek olyan aki...

Fiuk! Volt köztetek olyan aki az ide téli szezonban kezdett el harisnyanadrágot hordani, és meg volt vele elégedve?!

Figyelt kérdés

Nekem eddig eszembe sem jutott ez de idén kaptam egy vastag harisnyanadrágot és fel is vettem. És nagyon meg voltam vele elégedve, először kicsit furcsa volt hogy harisnya van rajtam, mert ez nem annyira jellemző a fiuknál, de én nagyon meg kedveltem és nagyon sokat volt rajtam.

És arra lennék kíváncsi volt e köztetek ilyen vagy hasonló.


2017. ápr. 24. 06:00
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:

Nekem is mondták többen is régebben hogy télen mért nem veszek fel harisnyát, a nadrág alá, de meg mondom őszintén egy kicsit féltem tőle, azért hogy majd mit szólnak hozzá mások, eddig jéger alsót hordtam Namaldi félét ez szinte ugyan úgy néz ki mint a női cicanadrág, meg kényelmes is azt is nagyon szeretem ugyan úgy passzos mint a harisnyanadrág, de az ugye vékonyabb egy kicsit.

De már most belátom hogy a harisnyanadrág sokkal jobb mint bármi más.

Sőt meg mondom nektek őszintén, reggel amíg fel nem öltözök munkába menet addig csak harisnya meg póló van rajtam ithol, mert ugye a lakásba meleg van, de van hogy este is így vagyok othol.

Szóval nekem nagyon be jött a harisnyanadrág, a nővérkém is meg lepődött rajta hogy így meg szerettem a harisnyát, ő is gyakran van ithol így.

És engem nem érdekel más véleménye én fel merem vállalni hogy fiú létemre harisnyanadrágot hordok télen mondjuk nejlont azt biztos nem vennék fel (ezt nem bántásként mondom) de azt biztos nem tudnám magamon el képzelni.

Aki meg így le nézi vagy ellenzi annak csak annyit tudok mondani hogy egyszer próbálja ki ne mocskolódjon, és ha nem teszik neki akkor ne hordja de ha még is akkor meg....

2017. ápr. 28. 06:15
 22/26 anonim ***** válasza:

Pedig erdemes lenne kiprobalnod a nejlont is mert az a legkenyelmesebb!

Egy probat meger.

A prom adta Ram vagy 16 eve eloszor es azota tobbszor van Rajtam mint O rajta.

2017. ápr. 28. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:

Hát lehet igazad van de én maradok a pamutnál, nekem ez vált be és én úgy vagyok vele ha valami be válik akkor annál maradok.

Megyek reggel melózni és itt kb 4 fok van nálunk így úgy döntöttem ma reggel is veszek fel harisnyát, sőt már fel is vettem:)!

Nem tudom de nekem nagyon be jön a harisnyanadrág nagyon szeretek benne lenni mikor hűvös van, nem furcsa ez egy kicsit:)?!

De már csak azt bánom hogy régebben nem vettem fel, pedig mondták is többen hogy hordjak harisnyát.

2017. ápr. 29. 05:13
 24/26 anonim ***** válasza:

Miert lenne furcsa az ha szeretsz komforterzetbe lenni?

Olyan ruhakat visel az ember amibe jol erzi magat nem?

2017. ápr. 30. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:

Igen szeretek konfortérzetben lenni, csak azért furcsáltam hogy ezt pont egy harisnyanadrág adja meg nekem.

De hiába nem tehetek róla.

De az biztos hogy ha egy mód van rá mindenkinek javasolni fogom hogy próbálja ki!

2017. máj. 1. 06:10
 26/26 anonim ***** válasza:
100%
Rajtam is furcsállják, de nem értem miért kell mással foglalkozni folyton? Én se kérdezem meg mástól miért hord vmit, nem kényelmetlen stb.
2017. máj. 1. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!