Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fiuk! Volt köztetek olyan aki...

Fiuk! Volt köztetek olyan aki az ide téli szezonban kezdett el harisnyanadrágot hordani, és meg volt vele elégedve?!

Figyelt kérdés

Nekem eddig eszembe sem jutott ez de idén kaptam egy vastag harisnyanadrágot és fel is vettem. És nagyon meg voltam vele elégedve, először kicsit furcsa volt hogy harisnya van rajtam, mert ez nem annyira jellemző a fiuknál, de én nagyon meg kedveltem és nagyon sokat volt rajtam.

És arra lennék kíváncsi volt e köztetek ilyen vagy hasonló.


2017. ápr. 24. 06:00
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
41%

Harisnya az nőknek való, mármint az a igazi vékony, van fiúknak is ami vastagabb pamut anyag vagy mi.

Nekem a télen alsó lábszár védő harisnya volt, vastag jó meleg, elég volt.

2017. ápr. 24. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
0%
Hmmm... Mindig azt hittem hogy a férfiak télen jäger alsót hordanak.
2017. ápr. 24. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
Én mindég harisnyát hordok, rég rájöttem, hogy jobb, mivel passzos és van lábfeje, így véd jól a hideg ellen. Ellenben a jéger vagy pizsama alsók, nem feszül a lábra, így nem szigetel, járás közben is zavaró és nem védi a lábfejet.
2017. ápr. 24. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
25%

Azert viselnek a fiuk nejlon harisnyat kedves ket elso mert egyreszt gyartanak masreszt a nok is ferfi ruhat viselnek ezert mi is megengedhetjuk magunknak!


Nok ferfi ruhaba:


http://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__oltozkodes__..


http://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__oltozkodes__..


http://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__oltozkodes__..


Es a ferfi nejlonharisna:


[link]


[link]


A vekony harisnya kenyelmes es nem csak a nok kivaltsaga a komforterzet!!

Jegert meg viselje az aki szereti a kenyelmetlenseget,es ha kb. 80 folott van...

2017. ápr. 24. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
17%
A harisnya férfiatlan, gáz. Mondom úgy, hogy én meg sminkelem magam, de a harisnya az puhapötsöknek való.
2017. ápr. 24. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
38%

Ugy mint a linkjeimben a noknel a fiuruhak?

Amugy ez csak egy ruhadarab amit hideg ellen hord az akinek van egy kis esze es nem hiu !

De a magadfajtak persze akkor is kemenyek lesznek ha orvoshoz kell jarni a hideg maradando alkotasai miatt...

Egyebkent nem fertozo kiegeszito eddig meg senki sem halt bele a viselesetol, nem ertem azokat a naiv hiu kisfiukat akik ugy felnek tole mint a Bubopestistol , hogy mi okuk van ra!

Gondolom a felvilagosulatlansag es a tizen huszon ev...

2017. ápr. 24. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
29%
Senki nem hord férfi létére harisnyát, csak a 80 éves és a b..zi.
2017. ápr. 24. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
27%
#7 anyád a búza vakegér!
2017. ápr. 24. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
63%

7! Sirva konyorgok, hogy mutasson mar vegre valaki olyan meleget aki harisnyat hord??

Vagy a focistak mind azok akik telen jatszanak...

Semmi koze a ruhazatnak a nemi hovatartozasnak, es a linkjeimre is mondjal velemenyt , vagy a meleg pitcsak tetszenek mert arra vered ? Hulyegyerek!

2017. ápr. 24. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
31%
A harisnya csíra viselet.
2017. ápr. 24. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!