Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fiuk! Volt köztetek olyan aki...

Fiuk! Volt köztetek olyan aki az ide téli szezonban kezdett el harisnyanadrágot hordani, és meg volt vele elégedve?!

Figyelt kérdés

Nekem eddig eszembe sem jutott ez de idén kaptam egy vastag harisnyanadrágot és fel is vettem. És nagyon meg voltam vele elégedve, először kicsit furcsa volt hogy harisnya van rajtam, mert ez nem annyira jellemző a fiuknál, de én nagyon meg kedveltem és nagyon sokat volt rajtam.

És arra lennék kíváncsi volt e köztetek ilyen vagy hasonló.


2017. ápr. 24. 06:00
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:

Hát nem tudom miért csira viselet a harisnya, gondoltam hogy lesz olyan válasz is ami lenéző lesz hogy egy fiú harisnyát vesz fel télen a hidegben, de örülök hogy van olyan válasz is ami pont az ellenkezőjét mutatja, hogy van olyan fiú aki fel meri venni a harisnyát.

Én úgy írtam ki a kérdést hogy kaptam egy vastag harisnyanadrágot, és az biztos hogy fiú/férfi harisnyanadrág mert slicces.

2017. ápr. 25. 05:42
 12/26 A kérdező kommentje:

Kedves 3.hozzá szólónak is válaszolok, te nem tudom milyen harisnyát hordasz, de én is lábfejeset kaptam, és tényleg nagyon kényelmes volt, a nővéremtől kaptam amúgy ajándékba.

Mondtam neki hogy elég furcsa ajándék, de ő csak azt mondta próbáljam ki majd meg látom milyen jó meleg.

Így is lett de először tényleg nagyon furcsa volt, hogy harisnyanadrág van rajtam, de utána szinte le sem akartam venni, kérdeztem tőle ez normális, azt mondta meleg és nem fázik a lábam, mondtam igen, nem fázik, akkor normális dolog mondta.

2017. ápr. 25. 05:51
 13/26 anonim ***** válasza:
100%

Kerdezo!

A beteg parkanyokkal ne foglalkozz ok csak a ferfi ruhat viselo nokre verik...


En nejont viselek, abbol is a vekonyat.

Nekem a parom adta meg telen mikor bringazni indultam es nekem is nagyon bejott!

Piszok jo erzes, nem erzem kopasznak a labam es jo melegit.

2017. ápr. 25. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim válasza:
100%

Szia! Én mindigis hordtam télen harisnyát. Legjobban a pamutot szeretem, de néha vastag (ilyen 100+ denes) nejlont is felveszek. Szerintem semmi ciki sincs benne. Osztálytársaim közül is sokan vesznek fel télire és sosem cikiztek miatta senkit. Max ilyen fél percet hülyéskedtek, de azt is viccből.

Szóval csak nyugodtan! Meg amúgyis. Ki tudja mit viselsz a nadrág alatt? :D

2017. ápr. 25. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:

De hogy foglalkozok velük kedves utolsó, ne hogy már mások döntsék el mit vegyek fel.

Amúgy meg az hogy én kaptam egy harisnyát az egy dolog, az hogy én fel is vettem az az én döntésem volt, és hogy én úgy ítéltem meg hogy ez egy jó döntés azt meg megint én döntöm el, nem pedig más.

Egy biztos hogy ezentúl télen mindig fogok harisnyanadrágot hordani, nem győzöm elégszer el mondani hogy milyen kényelmes, és hogy nem kell vacakolni a zoknit be gyűrögetni másik gatyóba, csak fel veszem és kész. Mondtam is a nővérkémnek hogy vegyen még nekem de csak ezt a vastag lábfejes harisnyát, de azt mondta hogy ezzel várnom kell mert legközelebb csak ősszel árulnak megint.

2017. ápr. 26. 05:56
 16/26 anonim ***** válasza:
100%

Cicanadrágot szoktam telenként hordani. Nyilván nem a kedvenc ruhadarabom és nem is dicsekszek vele fűnek-fának, de a mínusz 5-10 fokokban engedtessék már meg, hogy ne fagyjanak karikára a lábaim, egy szál farmerben.

Aki túl kemény alfahím ahhoz, hogy a hidegben a nadrág alá öltözzön, annak csak gratulálni tudok.

23/F

2017. ápr. 26. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
0%
Sosem volt semmi bajom harisnya nélkül télen, a mai fiatal gyerekek csírák. Senki se hordott az én időmben, mégse fáztunk vagy lett semmi bajunk. Pedig vékony és fázós is vagyok, de inkább öltözködök normálisan.
2017. ápr. 26. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!

Te azt írtad hogy rendesen felöltözöl, ez mit jelent mivel írtad hogy fázós vagy?

Ezek szerint te is el ítéled azt ha egy fiú harisnyanadrágot hord télen?

De csak azt nem értem ha valaki fázós akkor miért baj ha fel öltözik, és ezt pont úgy teszi meg hogy harisnyát vesz fel az ellen hogy ne fázzon.

Hiszen ha jól gondolom a harisnyanadrág egy ruha darab amit pont azért találtak ki hogy védekezz a hideg ellen, pont mint a vastagabb pulóver vagy vastag zokni, akkor azért is el ítélik az embert ha vastagabb zoknit vesz fel ezt most nem értem......

Amúgy meg tudtommal régen is volt meg most is van fiú/férfi harisnyanadrág csak akkor sem hordta senki, ezt azért elég nehezen hiszem el.

De még egy dologra lennék kíváncsi hogy miért is tartod negatívnak ha fiú harisnyanadrágot hord?

2017. ápr. 27. 05:34
 19/26 anonim ***** válasza:
100%
Én tavaly vettem fel elöször harisnyanadrágot. És nagyon jónak, kényelmesnek tartom.
2017. ápr. 27. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
100%
Én nem az elmúlt szezonban kezdtem, hanem már jó pár éve. Nekem nagyon bejött, sokkal jobb így a hidegben, mert nem fázok, és közben mégis megvan a maximális komfortérzetem is, mert nagyon kényelmes hogy a lábamra tapad, és nem gyűrődik a nadrág alatt. :) 100-140 denes nejlonharisnyákat hordok, ezek már kellően vastagok ahhoz, hogy jól melegítsenek. Ősztől tavaszig folyamatosan hordom őket. :)
2017. ápr. 27. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!