Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Férfiak, tökéletes női viselet?

Férfiak, tökéletes női viselet?

Figyelt kérdés
Hogy nézzen ki a nő, kívül is és ruházatilag is. Mit szeretnétek és mit nem szeretnétek látni a barátnőtökön?

2017. ápr. 23. 15:44
1 2
 1/14 anonim válasza:
92%

Ferfiak? Inkabb kisfiuknak szol a kerdes, mar bocsanat.

Az oke, hogy valaki nem akarja szakadt ruhaban latni a baratnojet, de aki kijelenti, hogy csak farmert es polot hordhat, es voros haja lehet, az meg nem erett meg egy komoly kapcsolatra.

2017. ápr. 23. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

évszak meg helyzet függő...szóval elég tág a kérdés :)

am p1cs4 nacit pl utálom, a szép nőies ruhák bejönnek


24F

2017. ápr. 23. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
arra gondoltam amit az utolsó mond. Miért ne tetszene valami a férfiaknak is egy nőn? :)
2017. ápr. 23. 15:58
 4/14 anonim ***** válasza:
56%

az nem gond, ha megkérdezed, mint érdekességet

de ne ez határozza meg az öltözködésedet, hanem hogy te miben érzed jól magadat.

Viszont, ha komoly a kérdés, és ennyire meg akarsz felelni a férfiaknak, azt megérzik, és a normálisak menekülni fognak tőled, a retardált, uralkodni vágyó barmok viszont annál szívesebben kezdenek majd veled, és pokoli kapcsolatokban lesz részed.

2017. ápr. 23. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
nekem van saját stílusom kösz a tanácsot. ez csak amolyan közkérdés lenne..
2017. ápr. 23. 16:39
 6/14 anonim ***** válasza:
93%
Arra gondol a kerdezo, hogy nektek, mint him nemu egyedeknek, mi az a ruhadarab egy non, ami ugy nagyon bejon. Nem azert, mert akkor o ugy fog oltozkodni, csak szimpla artatlan erdeklodes. Ertem? Mondok egy peldat. A baratomnak a harisnyak meg a combfixek nagyon bejonnek, meg a bovebb polok. Jol ertem a kerdest? A sotet haj tetszik meg neki. A mu dolgokat meg a sminket nem szereti. A termeszetesseg jon be neki inkabb, meg a visszafogottabb dolgok. Mely dekoltazs, fenek kidobos rovidnaci nem jon be neki. (Persze megnezi, de nem fog ilyen lanynal kezdemenyezni komoly kapcsolatot soha. Mondjuk ne is, ha velem jar :D, de ertitek)
2017. ápr. 23. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Ez a szett nem tetszik:

[link]

Ez a szakadt divat sem:

[link]

Ilyen tetszik nőkön:

[link]

[link]

[link]

[link]

2017. ápr. 23. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
44%

Mit ne:

tüdőgatya (pláne bikiniként vagy rövidnadrágként)

5 évesre jó trikók, kabátkák

most estem a biciklivel farmer

földig érő szoknya

milyen frizurát ne:

amerikai újonc tengerészgyalogos

madárfészek a fejtetőn

2017. ápr. 23. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
12%

Amit szeretnek latni az a szoknya, egyberuha,harisnya, szandalok, es cipok amik mennek a ruhakhoz.

Persze magassarkuak a cipok es a szandalok.

Osszhatasulag legyen elegans es hasznaljon persze festeket is.


Amit utalok es taszit az a ferfi ruha!

Nadrag,sport cipo,polo, sportos oltozet, es ami gyalazatos a ferfi acelbetetes bakancs, gumicsizma , ferfi kalapok Al Capone vagy Panama kalap, pilota szemuveg.

2017. ápr. 23. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
#5 nagyon viccesen pontokba szedted :D
2017. ápr. 23. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!