Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Félek hogy túl tökéletes?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek hogy túl tökéletes?

Figyelt kérdés
Más is járt mar úgy, hogy megtalálta azt az embert, aki minden "kritériumának" és vágyának megfelelt, de éppen ezért is félt, hogy túl tökéletes a párja? Nagyon szeretem a barátomat, és minden képzeletemet felülmúlja a viselkedése, a reakciója különféle szitukban és a bánásmódja. Egyszerűen minden megvan benne, amit csak elképzeltem az ideális pasiról. Együtt vagyunk már egy jó ideje, de még mindig rám jön néha, hogy iszonyatosan félek, hogy elveszítem mert nálam jobbat érdemel. Szerintetek lehet valamit ezzel tenni? Valahogy el lehet űzni ezt az érzést? Félreértés ne essék nem azért van bennem ez a félelem, mert nem bánik velem jól, sőt rengetegszer bizonyítja szavakkal és tettekkel, hogy én kellek neki, de mégis valahogy nem tudom elhinni, hogy minden dilim ellenére is én vagyok, az akivel együtt akar lenni. Ezt le lehet győzni?
2017. ápr. 12. 19:28
 1/7 anonim ***** válasza:

NINCS tökéletes ember!!!


Egyébként az önbizalomhiányosok mondják azt, hogy "nem vagyok neki elég jó", "nálam jobbat érdemel", "túl tökéletesnek érzem őt magamhoz"..stb.


Ne a félelmeid vezéreljenek, mert a vonzás törvénye értelmében azt fogod bevonzani, amire leginkább összpontosítasz.

2017. ápr. 12. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mint ahogy senki sem az, én sem vagyok tökéletes, mégis pont ilyen indokokkal ment szét a kapcsolatunk a barátnőmmel. Egyszerűen kevésnek érezte magát hozzám képest és ezt nem tudta feldolgozni, állandóan féltékenykedett, jelenetet rendezett, pedig imádtam őt és nem adtam rá okot.
2017. ápr. 12. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm :)

#2-es válaszoló. Hát nagyon sajnálom :(. Nálunk mondjuk nincs féltékenykedés. Mármint én nem voltam soha féltékeny típus, illetve nem is titkolózik, okot sem ad rá, hogy bármilyen kétely felmerüljön bennem. Ez inkább ilyen saját hibáztatás, mintsem, hogy rá terelném a gyanút.

2017. ápr. 12. 19:45
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha túl tökéletes, az gyanús! Kérdezdmeg, hol a bibi!
2017. ápr. 12. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én teljesen megértelek, bár nem mindenki érez így, de azért nem vagy egyedül :)

Velem is ez volt amikor megismerkedtem a párommal. Egyszerűen annyival klasszabb volt, mint az előtte megismert fiúk, hogy tökéletesnek érzékeltem. Azóta eltelt 7 év szép lassan megismertük egymást, most már tudom, hogy ő sem tökéletes, de még mindig életem szerelme ettől függetlenül :) (most már az esküvőre készülünk)

2017. ápr. 12. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
#5-ös amúgy persze én is látom,hogy azért vannak apró hibái, de én nem nevezném hibának őket, csak egyszerűen az alap tulajdonságai annyira jók, hogy nem hiszem el, hogy egy ilyen szuper srác velem foglalkozik, közben pedig van bennem egyfajta büszkeség is, hogy velem van. Gratulálok és sok boldogságot! :))
2017. ápr. 12. 21:24
 7/7 anonim ***** válasza:
5ös vagyok. Én is ugyanezt éreztem, és nekünk bevált :) Sok sikert nektek is :)
2017. ápr. 12. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!