Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért jó egyeseknek, ha...

Miért jó egyeseknek, ha beszólnak az öltözékem miatt?

Figyelt kérdés

Szeretek szűk nadrágokat hordani, nem vagyok kamasz, közelítek a 30-hoz, úgy öltözök, ahogy jól érzem magam, de ha városba járok, elég bunkón beszólnak, csajként kezelnek.

Ez többnyire akkor van, ha 2-en vagy többen vannak.

Miért nem mindegy nekik, hogy ki hogy öltözik?

Más hogy kezeli ezeket?



2017. márc. 29. 10:49
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Mert bunkók és nyomik, sajnos sok van belőlük. Sok hülye, aki általánosa sincs, vagy csak az van, normális szókincse sincs, csak pár buta degenerált szavakkal kommunikál(bzii,köcsög,eridjémá,óge*i,kajakra) ezeknek ez a hivatásuk.

Nekem is néha beszólnak hogy csirkelábú, cicafiú, de nem foglalkozok velük, te se foglalkozz, nem nagyon fognak megváltozni.

2017. márc. 29. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen sajnos ilyenek, csak elrontják az ember napját, feleslegesen.
2017. márc. 29. 11:32
 3/6 anonim ***** válasza:
86%

Számomra eddig nem derült ki hogy milyen nemű vagy.


Ha férfi vagy, akkor szekálásból csinálják. A szekálás, kiközösítés gyökere evolúciós, a törzs fennmaradását szolgálta, hogy kiszórják így a gyenge egyedeket. Ma már nincs sok "haszna", mert civilizációban élünk, ettől függetlenül a szekálásra való hajlam megmaradt, mert az evolúció lassú.


Két dolgot tudsz csinálni:

1. Máshogy öltözködsz.

2. Nem foglalkozol a beszólásokkal, tisztázod magadban, hogy nem a személyednek szól a beszólás, csupán egy ősember korból fentmaradt szekálási inger miatt szólnak be.

2017. márc. 29. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszi a választ, bocs ha nem egyértelmű, hogy férfi vagyok, egyesek "csajként kezelnek"-akart lenni a célzás :) Egyébként érdekes, hogy az ezek az emberek milyen kis dolgokból is homoszexuálisnak tudnak bárkit gondolni, néha le is melegeznek, de nem kell ahhoz az öltözet, íme egy pl:

https://www.gyakorikerdesek.hu/tini-parkapcsolatok__egyeb-ke..

2017. márc. 29. 11:59
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem sokszor beszólnak ilyenek miatt, legfőképpen a legnépesebb etnikumhoz tartozók és/vagy iszonyat prolinak látszó emberek. Nem is értem amúgy, fekete szövetnadrág felhajtva + fekete zokni (még csak nem is valami furább), meg szövetkabát, aztán már búzi(hú de trágár, át kellett, hogy írjam) vagyok :D

De igazából nem érdekel, inkább elismerésnek veszem, hogy ennyire eltér az öltözködésem valami proliétól. Meg az amúgy sem lehet túl kultúrált ember, aki beszól a másiknak az öltözéke miatt. A legtöbben akik beszólnak, melegítőt viselnek, szóval inkább őket tekintem szánalmasnak.

2017. márc. 29. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

#5 így van, nem vmi intelligens emberek ők, nem is jól öltözöttek, vagy csak produkálni akarja magát a haverjai előtt, ő lesz szánalmas.

De mégis eltudják rontani az ember kedvét, ami nem kellemes.

2017. márc. 29. 18:44

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!