Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fiúk mit gondoltok erről?...

Fiúk mit gondoltok erről? Lányok, a ti párotok hogy áll ehez a témához? (öltözködés)

Figyelt kérdés

A párom egyfolytában mondogatja nekem hogy ne vegyek fel rövidnadrágot, hogy a magassarkúnak semmi értelme azt se hordjam, a körmömet ne fessem, a sminkelés is rossz, miniszoknyát ne evgyek fel mert az ribancos, szval minden olyat leszól ami egy nőnél általában természetes. A műköröm már szóba se jöhet, de az csak egy dolog, mostmár az is baj ha festem a körmöm :D

Szóval lassan beleültette a bogarat a fülembe és szeretném tudni más férfiak hogy állnak ezekhez a dolgokhoz... Tényleg utáljátok ezeket, vagy csak az én párom gondolkodik így?

Szerintetek hol van az a határ amikor egy nő átlépi az ízléses igényesség határát és túllzásokba esik ilyen téren?


2010. máj. 11. 17:39
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Hát ezaz:) én is modntam neki hogy ha combcsizmában neccharisnyában latexszoknyában megyek akkor lehet pattogni hogy ribancos :)

De amúgy jól írtad utolsó: a többit meg lehet nézni hogy húúmicsodanő :D

2010. máj. 12. 20:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!