Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fiúk mit gondoltok erről?...

Fiúk mit gondoltok erről? Lányok, a ti párotok hogy áll ehez a témához? (öltözködés)

Figyelt kérdés

A párom egyfolytában mondogatja nekem hogy ne vegyek fel rövidnadrágot, hogy a magassarkúnak semmi értelme azt se hordjam, a körmömet ne fessem, a sminkelés is rossz, miniszoknyát ne evgyek fel mert az ribancos, szval minden olyat leszól ami egy nőnél általában természetes. A műköröm már szóba se jöhet, de az csak egy dolog, mostmár az is baj ha festem a körmöm :D

Szóval lassan beleültette a bogarat a fülembe és szeretném tudni más férfiak hogy állnak ezekhez a dolgokhoz... Tényleg utáljátok ezeket, vagy csak az én párom gondolkodik így?

Szerintetek hol van az a határ amikor egy nő átlépi az ízléses igényesség határát és túllzásokba esik ilyen téren?


2010. máj. 11. 17:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

nyugi, egyszerűen ilyen a barátod :) az enyém sem szereti, ha túlságosan kicsipem magam, azt mondja, nem azért vagyok neki, hogy mutogasson, hanem, mert szeret és szeretné, ha más i slátná, hogy igen, van barátom, tehát ne "ribancosan+ nézzek ki

de azért alkalmakkor, vagy néha néh a műkörmöt megcsináltatom és hiába "morcog" egyet :D persze nem mérgesen, nincs ellenvetése :) a ruha is tetszik nekii, amit hordok, mégha túlságosan csinos is, csak nem szeretné egyszerűen, ha más nézkedne, ennyi :)

2010. máj. 11. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
74%
hát pedig a fiúknak általába tetszeni szokott
2010. máj. 11. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Az én párom nem ilyen.Ő szereti,ha csini vagyok.Bár a méteres műkörmeim nem annyira tetszettek neki,de nem mondta,hogy nem lehet.Vannak ilyen férfiak.Ha te csini szeretnél lenni,akkor mondd meg neki és ne féljen,nem fog senki sem elcsábítani.Tudat alatt ezek a pasik tuti,hogy ettől félnek.Nem érzik magukat elég jónak és félnek,ha egy kicsit feltűnőbb vagy elvisz valaki az orra elől.
2010. máj. 11. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ez az egyetlen, amivel egy pasi teljesen ki bír akasztani. Ne akarja befolyásolni, megváltoztatni a külsőm, az öltözködésem. Egy nő nyugodtan hordjon miniszoknyát, fesse a körmét, sminkeljen, nem ettől lesz valaki kihívő vagy r*banc, hanem a viselkedésétől.
2010. máj. 11. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
az én pasim egyfolytában beleszól mindenbe. ne hordd így a frufud, mert nem áll jól, ne hordjad ezt a napszemüveget, mert nem áll jól, és csúnya is, ne vegyél kivágott felsőt, mert nem jó, szarul néz ki ez a nadrág, csúnya ez a cipő, jajj hogy nézel ki megint... ilyenkor legszívesebben felképelném.
2010. máj. 11. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Az én páromnak tetszik ha ki vagyok csípve!És elfogadja azt is ha műkörmöket rakatok...!Én nem tudnám elviselni ha belebeszélne az öltözködésembe......!!!

21/L

2010. máj. 11. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Hát akkor úgylátszik nem egyedüli....Igen tudom hogy attól fél, elhangzott már a bűvös "kinekakarsz tetszeni?!" "nekem naturban is szép vagy" (ezutobbinak örülök nagyon, de azért ez nem kizáró ok...) Nemtudom mit lehetne ezzel kezdeni, kezdi túlzásba vinni a dolgot. Már kijelentett ilyet is hogy csak akkor festhetem ki a szemem ha összefogom a hajam:D NEm foglalkozok vele, de zavar hogy őt ez zavarja, én nem szeretek smink nélkül macinaciban rohangászni, nem érzem nőiesnek magam...
2010. máj. 11. 20:32
 8/11 anonim ***** válasza:
na az hiányozna még,hogy beleszóljon! :D Én sem szólok bele az ő öltözködésébe,mindenki úgy öltözik,ahogy neki tetszik..utálja a rózsaszínt,de azt mondja,én mindenben jól nézek ki!Mindíg megdícsér,hogy csini vagyok,és büszke is rám..sőtt,ha leszólom magam,hogy milyen hülyén nézek ki,mindíg megvígasztal,hogy ne aggódjak,mert jól nézek ki,csak a tükör hazudik! :D
2010. máj. 12. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
ugyanilyen az én barátom is :)
2010. máj. 12. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

az enyém is hasonló! mármint mi az hoyg beleszól abba hogy nyáron ne hordjak miniszoknyát.??anyira felidegesít komolyan mondom,,a 30 fokban öltözzek be neki hosszúgatyába? bezzeg a többi rövid szoknyás csajt meg lehet nézni ugye?!!:D

kicsit jól esik hogy nem csak nekem ilyen a pasim,,úgy bírom most mitől félnek,,én még fiatal vagyok és még nem viszeres a lábam nincsenek húsos sonkáim,madj 50 évesen mutogassam a lábamat?

én nem látom ribancosnak azokat a lányokat akik rövid szoknyában vannak,,,.......mindenki úgy öltözködjön ahogy jól esik neki,

2010. máj. 12. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!