Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen ruhákat ajánlanátok...

Milyen ruhákat ajánlanátok nekem? Női átalakulásban vagyok.

Figyelt kérdés
Kb. egy éve használok arctisztítót az arcomra, alapozóból BB krémet, de alapból már régebben lányos volt az arcom, hormonokat pedig három hónapja szedek. Fél éve szedetem a szemöldökömet, hogy minél jobban nőies legyek, de ez szerintem sikerült. Eddig csak női nadrágokat vettem fel, meg blúzokat, amik még uniszexek, de most már szeretnék egyrészeset vagy szoknyát. Úgy érzem már kész vagyok rá, mert teljes értékű nőnek érzem magam. Vékony testalkatú vagyok, nem vagyok túl magas, kicsit szélesedett a csípőm a női hormonok miatt, de alapból vékony vagyok. Milyen női ruhákat vegyek?
2017. febr. 12. 18:08
1 2
 1/18 Szimeon ***** válasza:
0%
Hát, talán valami egyrészes izét.
2017. febr. 12. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Ha jól értelmezem, akkor fiú lány átalakulásban vagy.


Képet tudsz magadról felrakni? Mégis könnyebb úgy segíteni. :) (L)

2017. febr. 12. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Ja bocsi.


[link]

2017. febr. 12. 18:23
 4/18 anonim ***** válasza:
16%

Most nem azért, de még eléggé férfias vagy egy női ruhához. Majd ha kész az átalakulás akkor vegyél ilyeneket, ha nem akarod körberöhögtetni magad.


És még valami. Attól, hogy átoperáltatod magad még nem leszel teljes értékű nő. A genetikai állományod mindig xy lesz, soha nem lesz xx.

2017. febr. 12. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Egyberuhát nem javasolok. szűk nadrág,laza felső inkább.
2017. febr. 12. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Képet raktam fel magamról. Nem néztétek meg?
2017. febr. 12. 18:56
 7/18 anonim ***** válasza:
16%

Utolsó vagyok,sajnos megnéztem a képet. Ezért nem javasolok semmiképpen egyberuhát, se szoknyát.

Föleg nem feszülöset.

Ne haragudj,de borzalmas az alakod.

2017. febr. 12. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
19%
egyrészeset se ajánlok, meg szoknyát se. de tipikus női felsőt se. az a baj, hogy a női ruhák a nőies nőkön mutatnak jól. aki már kicsit férfiasabb alkatú (akár lány, akár fiú), azon nagyon hülyén tudnak kinézni. gyakran én is hülyén érzem magam szoknyában, meg egyrészes ruhában, pedig állítólag nem néz ki rajtam hülyén. de arcilag tényleg nőies vagy:) és szép a vállad vonala. szóval hajrá, csak így tovább! hiszek benne, hogy hamarosan elég nőies leszel a szoknyához:)
2017. febr. 12. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
71%

szerintem olyan ruhákat hordj, mint amiket fiús testalkatú nők szoktak. pl nincs melled, nincs vállad se nagyon, akkor jól állnának a fodrosabb (vállnál, dekoltázsnál) felsők, ruhák. optikailag nagyobbnak tűnnél, illetve nőies. mély kivágásút hanyagold szerintem.

pl:

[link]

a lábadról nem láttunk képet, hogy mennyire férfias vagy nőies. térdig, illetve kicsivel térd alá érő szoknya mindenkinek jól szokott állni. A vonalút válassz lehetőleg, vagy valami lengébbet, ne ilyen kifejezetten tapadós, szűk szabásút.

pl:

[link]

de tényleg csak keress rá, hogy fiús alakú nőknek miket ajánlanak. azok fognak a legjobban állni. nem tudom milyen stílusban szeretnél öltözködni.

ez nem volt kérdés, de a hajadat pl kiengedhetnéd szerintem, valami vállig érő fazon jól állna. a szemöldököd formáját pedig kozmetikussal csináltasd meg, mert most valami nem klappol vele. :D

2017. febr. 12. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Inkább az elegánsabb vonalat képviselem, de sokszor veszek fel kényelmes, sportos ruhákat. Szerintem a külsőm már elég nőies, még ha nincs is akkora mellem.
2017. febr. 12. 22:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!