Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen ruhákat vegyek még?...

Milyen ruhákat vegyek még? Jelenleg fiú-lány átalakulásban vagyok, de sok mindenben lányos.

Figyelt kérdés
Már az uniszex ruhákat hordom, de van egy-két női nadrágom, a télikabátom női, de az sima kék színű. Igazából felsőkben nincs még olyan, ami még nem túl lányos. Milyet vegyek magamnak? 19(L)
2017. febr. 2. 15:15
 1/5 A kérdező kommentje:
Lány vagyok lelkileg, de jó lenne külsőleg is az lennem.
2017. febr. 2. 15:42
 2/5 anonim ***** válasza:
88%

Ezt mégis hogy válaszolja meg az, aki nem te vagy s nem is ismer?

Olyat vegyél, amiben jól érzed magad s szerinted nem okoz túl nagy problémát. Fiút is láttam már női pólóban (mondjuk ő androgün és csak alkalomra vette fel, de a lényeg, hogy őt kicsit sem érdekli, ki mit gondol. van, aki érzékenyebb, s erre lehet is oka. számít, hogy mennyire feminin vagy férfias az ember, ami a kinézetet illeti... de a lelkiek is nagyon fontosak).

2017. febr. 2. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
88%
Amiben jól érzed magad. Érdemes neten ihletet meríteni, az upside down triangle/cornet testalkatra keress rá. Széles váll, kis mell, keskeny csípő. Ötletet adhat, hogy hogyan tudod megfelelően hangsúlyozni az alakod.
2017. febr. 2. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Amiben jol erzed Magad!

En is lattam mar lanyt ferfi ruhaba, cipobe es nem izgatta magat, Te se aggodj ezen.

2017. febr. 3. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi.
2017. febr. 3. 20:14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!