Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ha kevés ruhám van és nincs...

Ha kevés ruhám van és nincs sok pénzem hogyan öltözzek divatosan?

Figyelt kérdés
mik az alapdarabok?hogyan kombináljam azokat?
2010. máj. 5. 20:31
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

00:2

hát nekem fogalmam sincs hogy te a new yorkerben hogy a francba láttál 300ft ért felsőt!!

legjobb esetben is 890...

am meg a kérdező nem hülye, biztosan jjárt már plázában és tisztában van vele.



szerintem is vegyél olcsó alapdarabokat és masnikkal, vagvy gombokkal dobd fel.

de még egy sál is megteszi:)

2011. márc. 20. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
65%

2010-05-06 00:02-es vagyok. Egyáltalán nem néztem hülyének a kérdezőt, de sokan (ismerőseim közül is), be sem teszik a lábukat a plázákba, állítva, hogy drága, pedig olykor jobb árban lehet vadiúj dolgokat venni, mint egyes turkálókban.

Egy évig dolgoztam az Orsayban, én csináltam a leárazást, tehát elhiheted, hogy van onnan 8000-ről 800ft-ra leárazott nadrágom (kettő is). Valószínű mivel kisvárosban élek, ezért nálunk nem olyan nagy a forgalom, így a Newyorkerben, van mit 290-re leárazni (nyuszis felső, boleró, kalap, melltartó, bugyi, és talán még két felsőt vettem ennyiért, de tesóm is vett pár dolgot). Az Orsaynak volt olyan akciója, hogy 2akciós termék áráért 3at vehetsz, így vettem 1600-ért 3felsőt. És a Jeans Clubban meg volt féláras nap egyszer, és olyan is amikor az akciós termékekből még elengedik a felét. Szinte minden ruhámat ilyen akciókban szerzem be.

Csak jókor kell lenni jó helyen!

2011. márc. 20. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:

HÁDA!!!

én a pólusban levőbe szoktam járni, isteni cuccok vannak.. és egyik sem több 1500ft-nál :)

2013. márc. 12. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!