Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ha kevés ruhám van és nincs...

Ha kevés ruhám van és nincs sok pénzem hogyan öltözzek divatosan?

Figyelt kérdés
mik az alapdarabok?hogyan kombináljam azokat?
2010. máj. 5. 20:31
1 2
 1/13 vav22 válasza:
100%
Vannak jó turkálók, ahol olcsón tudsz ruhákat venni és ajánlom még az aukciós oldalakat is. Ismerek olyan baromi gazdag embert is, aki csak hobbiból jár dolgozni, hogy ne unatkozzon, de turkálóból öltözködik, mert szép és egyedi cuccok vannak ott. :-)
2010. máj. 5. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Alapdarab pl egy sima fehér póló, egy sima kék farmer. ezeket különböző kiegészítőkkel feldobhatod, vagy ha veszel több ugyanolyan fehér pólót (kínai, olcsó) , és hobbiboltban mindenféle gombokat, ruhafestéket, szalagokat, akkor a sok ugyanolyan fehér felsőből tudsz sokféle egyedi pólót csinálni!! :) festhetsz rá feliratokat (neten jópofák vannak:)) vagy vasalhatsz rá mintát, szalagokból, masnikból is jókat lehet kreálni! csak fantázia kell:)
2010. máj. 5. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
68%

Nekem a világoskék farmer jön be mostanában. De ilyen amiben van egy két sötétkék foltmaradvány is.


Hozzá meg vettem egy fekete pulcsit, aminek ilyen piros az ujja vége, de olyan happyn nézek ki benne, teljesen feldobja a külsőmet :)


Meg hát kell néhány csajos top is, most még hosszú újjú az ideális szerintem.


Kínaiban vettem mindet olcsón.


A turkálót azért nem szeretem, mert ott ilyen használt, pince szagú cuccok szoktak lenni, és azt a szagot még kimosni sem lehet belőle, meg ha jól megnézi az ember, mindegyiken van valami folt, vagy kinyúlt, vagy elgyepált foszlik valahol, meg ilyenek. Ott nehéz jó ruhát találni én szerintem, de hát az is lehet, hogy tévedek.

2010. máj. 5. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

turi

anyának boltja van,tel használt és új ruhákkal...

(a használt hollandból meg angliából jön,az uj nyiregyháza meg pest piac)


szted milyen ruháim vannak,ugy hogy azt veszek el,amit akarok? turisak...és senki nem mondja meg,hogy nem újonnan vettem...

23/N

2010. máj. 5. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
turi
2010. máj. 5. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Turi és terranova outlet(blaha lujza tér az astoria felé)a legolcsóbb ruhabolt ahol új cuccok vannak.Vannak cipők is táskák,övek,csattok és persze mindenféle ruhadarab.
2010. máj. 5. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
66%

Én a terranovában vagy a jeans clubban szoktam vásárolni..olcsó is,és ott találok XS-es méreteket is:D

múltkor vettem egy nagyon csini farmer szoknyát 3000ft-ért,egy sötétkék farmert 3500ft-ért,és egy felsőt 600ft-ért:)Jeans clubban is ki lehet fogni nagyon szép darabokat!Múltkor ott vettem egy kötött kardigánt 2000ft-ért,szerintem nagyon megérte:)

Nézz itt körbe!:)

2010. máj. 5. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Keresd az akciókat a plázákban: Newyorker: 300ft-os felsők, Orsay: 800ft-os felsők, 2000ft-os farmerek stb. A jelenlegi alapdarabom a sötét répaszárú magasabb derekú farmerom, lehet nőcis, sportos, tunikával is jó, meg szinte bármivel. Szerezz be egy csomó színű pólót azokkal változatosan lehet öltözködni, meg a kiegészítők is sokat dobnak a kinézeten.
2010. máj. 6. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
A turit ajánlom én is, de a minőségibbet. ott darabárasak a cuccok, kicsit drágábbak mint a kilósban, de azok garantáltan nem szakadtak, nem foszlanak. mostanában egyre több cuccom van onnan, csak ámulnak a népek, honnan van ennyi jó cuccom. legutóbb egy vadiúj h&m-es szoknyát meg egy tally wejl felsőt szereztem be onnan, egyik sem volt több darabonként 1000-1500 ft-nál. ha jó turit találsz, az tényleg egy kincsesbánya.
2010. máj. 6. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Én a Jeans Clubba szoktam menni mikor vásárólhatnékom van de nincs sok pénzem :) ott vannak olcsó felsők meg nadrágok :) De ha valahól akció van akkor a legjobb az ami 5000 volt megveszed 1000-ért :)
2010. máj. 14. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!