Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Felvehetek szoknyát szerintetek?

Felvehetek szoknyát szerintetek?

Figyelt kérdés

Hosszú és vékony lábaim vannak.közeleg a nyár....nem szeretnék megsülni, szóval szerintetek felvehetnék szoknyát, vagy térdig érő legginget is vegyek hozzá?Szerintetek?:S 15/L


link:

[link]


2010. máj. 5. 09:20
1 2 3 4
 31/38 A kérdező kommentje:
de tornázok rá, hogy formás legyen:) és görkorcsolyázok.:D (imádom..(=)
2010. máj. 10. 21:25
 32/38 anonim ***** válasza:

90 kilós bálnák is felvesznek sortot meg szoknyácskát.... akkor te nehogymár ne vegyél fel.

Vékony a lábad, nekem mondjuk a nőiesebb formák jobban bejönnek, de nincs olyan rossz lábad, hogy dugdosni kelljen.

2010. máj. 11. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 A kérdező kommentje:
köszönöm a hozzászólásodat!:)
2010. máj. 11. 11:34
 34/38 anonim ***** válasza:
Nem tudsz egy olyan képet feltölteni, ami nem ilyen homályos? De vegyél fel nyugodtan, mert szerintem nem rosszak a lábaid.
2010. máj. 11. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
36%
Ne haragudj meg, de inkább bővebb nadrágot viselj, szörnyű formátlan a lábad, az hogy vékony nem lenne akkora baj, de csámpás is. Légyszi ne te légy az aki minizoknyába flangál, egy ló át tudna futni a lábaid között miközben sétálsz, akkora a luk közötte. Erre mondják inkább érjen össze a combom, mint férjen be egy asztal.
2010. máj. 11. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 A kérdező kommentje:

utolsó:

Erre a bunkó,rosszindulatú véleményre nem adok!



a többieknek pedig köszönöm!:)

2010. jún. 5. 13:51
 37/38 anonim ***** válasza:
Fel ne vegyél legginget! Én volt hogy felvettem és azt hittem ott főlők meg. :D De örülj, hogy ilyen lábaid vannak, szerintem sokan elfogadnák. :) Úgyhogy vedd fel nyugodtan a szoknyát. :)
2010. júl. 23. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
Úgy értem nem az alakod miatt ne vegyél legginget hanem mert meleged lenne benne. :)
2010. júl. 23. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!