Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek ilyen időben...

Szerintetek ilyen időben felvehetek combközépig érő szoknyát pamutharisnyával, és csizmával? (ISKOLÁBA)

Figyelt kérdés
Nem fognak furán nézni az emberek,osztálytársak,iskolatársak,tanárok?
2010. febr. 12. 17:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan,ha nem vagy hajlamos a felfázásra,meg ha nem vékony a harisnya (egy 20 denes nájloncsoda azért nem túl jó ötlet).
2010. febr. 12. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nyugodtan, biztos nagyon csinos leszel. harisnyából vastagabbat, nagy a hideg :-))
2010. febr. 12. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én is így akarok menni. Megyünk együtt?:)
2010. febr. 12. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szerintem nyugodtan mehetsz:)

biztos nagyon csini leszel :D

2010. febr. 12. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

De, szerintem fognak, de csak azért mert jól fogsz kinézni szoknyában, ami télen nem annyira megszokott.


Pár napja én is pont így vettem fel, de nagyon vastag harisnyával (szinte mint egy nadrág) így nem fáztam, de még csinos is voltam. Szóval nyugodtan!

2010. febr. 12. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én tegnap így voltam és senki sem nézett rám furán! :)
2010. febr. 13. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ha nem fiú vagy,akkor mehetünk együtt szoknyában. :D Hol laksz/Melyik suliba jársz? Privátba is leírhatod.
2010. febr. 14. 13:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!