Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Holé lehet még kapni olyan...

Holé lehet még kapni olyan nagymami-bugyi, ami hosszúszárú, tehát combközépig ér?

Figyelt kérdés
Összeérnek a combjaim és néha véresre dörzsölik egymást, ha melegben szoknyát veszek fel. Szeretnék szoknyához hosszúszárú bugyit venni.
2010. máj. 31. 09:50
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom egy nagyobb fehérnemű üzletben, de eszembe jutott, hogy a bicajos nadrág nem jó?Az is megakadályozza a dörzsölést, bár lehet, hogy meleg.Na jó, nem sokat értél velem:)
2010. máj. 31. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hű, erre én is kíváncsi vagyok... sajnos ugyanezzel küszködök, mint te. :(

Én eddig hintőporral próbáltam megoldani a dolgot, de nekem hamar ledörzsölődött, és megint fájt a combom estére; így most leggingset húzok a szoknyáim alá. :(


Na de majd körülnézek, ez a hosszúszárú bugyi jó ötlet! :) Én a kínaiban láttam eddig hasonlót, 1000 Ft alatt volt, de az nem szimpla hosszúszárú bugyi volt, hanem olyan karcsúsító fajta. :)

2010. máj. 31. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
nagyjából bármelyik fehérnemű boltban lehet kapni. én mondjuk harisnyásnál vettem :)
2010. máj. 31. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
1000 alatt? :o oké, akkor nem szóltam. én 2400ért vettem a harisnyásnál. az is karcsúsító. én azért vettem inkább. meg azért mert télen harisnya helyett szívesebben hordtam nadrág alatt.
2010. máj. 31. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
hű, azt hittem, csak nekem volt ilyen :) :) biciklisnacihoz hasonló leggings is jó, úgyis divatban van mostanában :)
2010. máj. 31. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Fúú, nem is gondoltam, hogy ezzel ennyien szenvednek. Hazafelé be is nézek fehérneműboltba. Én csak a hosszúszárú bugyit néztem, azt nem találtam. Nem is gondoltam hogy van karcsúsító is. Az nem túl szoros?

Biciklisnacit vajon árulnak pamutosat? Mert általában azok tényleg nagyon melegek.

2010. máj. 31. 11:23
 7/7 anonim válasza:
Én is ezzel a problémával küzdök. Kipróbáltam már a hintőport én is de az csak összecsomósodik és még rosszabb lesz. Ellenben a golyós izzadásgátlók a combra jók...igaz azért egész nap nem olyan jó de pár órára tökéletes megoldás.
2012. jún. 13. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!