Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Felvehetek szoknyát szerintetek?

Felvehetek szoknyát szerintetek?

Figyelt kérdés

Hosszú és vékony lábaim vannak.közeleg a nyár....nem szeretnék megsülni, szóval szerintetek felvehetnék szoknyát, vagy térdig érő legginget is vegyek hozzá?Szerintetek?:S 15/L


link:

[link]


2010. máj. 5. 09:20
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
Persze,hogy vehetsz fel :)
2010. máj. 5. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 A kérdező kommentje:
köszi:) de olyan kis "piszkafa" lábam van, hogy nem merek fölvenni...:S de most bátor leszek a nyáron..(=
2010. máj. 5. 09:41
 3/38 anonim ***** válasza:

akkor legginget vegyél fel tunikával szerintem neked jól állna

próbálj fel rakott szoknyát

2010. máj. 5. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
Ha nem görbe az egyik, mint a képen, akkor csini lábad van, nyugodtan a szoknyával.
2010. máj. 5. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
hát leggingsbe is belesülsz.. :S szerintem legyél büszke a lábadra, és hordj szoknyát :)
2010. máj. 5. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
Nálad sokkal piszkafalábúbb(vagy hogyan írjam :)) lányok is vesznek fel,ne aggódj!
2010. máj. 5. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 A kérdező kommentje:

az egyik lábamat behajlítom kicsit v hogy mondjam..:D itt egy olyan, amin simán állok:


[link]


nagyon görbe??:S (de ha nagyobb vádlim lenne, akk nem lenne ilyen szerintem.. elkezdek rá tornázni..)

2010. máj. 5. 10:32
 8/38 anonim ***** válasza:
Igen,a bal görbe,dehát istenem,semmi gond :) Ennél nagyobb hibák is előfordulnak :) Nyugi!
2010. máj. 5. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
Szerintem bátran viselj szoknyát. :) A pasik imádni fogják a hosszú combjaidat. ;)
2010. máj. 5. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 A kérdező kommentje:

amúgy a bal az vékonyabb is mint a jobb..-.-""xD

de köszönöm szépen a biztatást!!:))

2010. máj. 5. 11:06
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!