Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ciki egy fiúnak, amennyiben...

Ciki egy fiúnak, amennyiben női pamutharisnyát vesz fel, mert fázik, mert nincs aláöltözője?

Figyelt kérdés
lánytesómtól kaptam
2017. jan. 7. 08:55
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Az enyémnek is van férfi aláöltözője, de csak egy. Nem vagyunk már hozzászokva a tényleg hideg telekhez. Akartunk venni belőle váltást, de a tesco gazdaságos áruházban 4000 fölött van az ára. Hülyeség érte ennyit kiadni szerintem, úgyhogy jégeralsó maradt , a kicsi párom meg megkapta az egyik vastag leggingsemet. Tényleg tök ugyanaz.
2017. jan. 7. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne az? Látszik? Ha látszik és kérdezik, mond, hogy ez fiúknak való.
2017. jan. 7. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
mindkét fiam hord lányka harisnyákat, amiből persze a fiúsabb színeket veszem meg (12 és 14 évesek), egyáltalán nem ciki!
2017. jan. 7. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
A zokni is harisnya csak rövid, akinek nincs ellenére felhúzni, azt nem érdekli hogy ciki vagy nem. Komfortosabb, mint ami nem passzos aláöltöző.
2017. jan. 7. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
22%

Erdekes,hogy meg mindeg tema ez hogy ferfi visel harisnyat vagy sem es ciki e vagy sem.

Ha hideg van feloltizunk es kesz!

Ennyi erovel a kabat ala se vegyunk semmit es kerdezzuk meg hogy ciki e ha van alatta polo ,pulover.

Felso testreszre oke ha retegesen oltozunk alul meg mar ciki?

En is nejlon harisnyat hordok mert az jott be es leszarom masok velemenyet meg hogy latszik e vagy sem mert nem idegeneknek fogok oltozni hanem Magamnak!

Az igazi "ferfiak" mint az elso versenyzo meg kapjon holyag es vesemedence gyulladast es dicsekedjen az orvosnal ,hogy o bizony igazi ferfi....

2017. jan. 7. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
A barátom is azt hord, pontosabban leggingset, mivel a netről rendeltem és véletlen XL-est küldtek, drágább lett volna visszaküldeni, így hát neki adtam. Persze ő is cikinek találta meg minden, de pár napja már annyira fázott h csak felvette :D Úgyhogy veszek majd neki mégegyet hogy legyen váltás. A sportboltban kapható "sport aláöltöző" full ugyanez, csak 15 ezer Ft, ez meg csak 2 ezer.
2017. jan. 7. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 Metionin ***** válasza:
100%
Simán felveheti. Nekem is lett egy thermo leggingsem, ami nagy lett és a tesóm egyből magáévá tette, mondván hogy úgyis új aláöltözőt akart venni.
2017. jan. 7. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Bátran vegyél vel olyat,ha fázól! Inkább mint,hogy beteg legyél! Én is mondom a páromnak,hogy vegye fel,sajnálom mikor kint" van és reszket.Nincs mese nagyon zord idő van fel kell öltözni melegen! 31/N 31/ff
2017. jan. 7. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!