Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ciki egy fiúnak, amennyiben...

Ciki egy fiúnak, amennyiben női pamutharisnyát vesz fel, mert fázik, mert nincs aláöltözője?

Figyelt kérdés
lánytesómtól kaptam
2017. jan. 7. 08:55
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
0%
Attol fugg, hogy mennyi idos vagy. Bar azert eleg gaz. En inkabb faznek.
2017. jan. 7. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem ciki. Öltözz fel! ;) A bátyám felveszi a harisnyát, nadrág alatt nem számít, apának pedig vadászalsója van, abban nem fázik.
2017. jan. 7. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom miért lenne ciki, főleg pamut, ami véd a hideg ellen és nem zavar a mozgásban, mint a jéger alsó. Aki meg "igazi" férfinek érzi magát, az ne azzal dicsekedjen, hogy nem vesz alulra semmit, hanem azzal, hogy nem vesz téli ruhát fel.
2017. jan. 7. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

En is anyától veszem a harisnyát. :D

Farmer alatt senki sem látja...

2017. jan. 7. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Sokan viselnek ilyen hidegben. Látom a közös öltözőben. Senkit nem érdekel.
2017. jan. 7. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
A barátom 24 évesen is visel harisnyát. Ő neki legjobban a leggings vállt be, de ilyen hidegekben lábfejes 100 denes harisnyát vesz fel nadrág alá. Sokszor adtam neki vékonyabb harisnyákat. Van jéger alsója de az neki kényelmetlen. Barátom cikinek tartotta a harisnyát meg hogy a férfinak nem szabad ennyire fáznia. Attól független hogy apja is jól beöltözik a barátom semennyire. Bár őt 2 éve szúrta el és sikerült felfáznia. Meg persze ő 10 évvel ezelőtt sem öltözött fel ennyire rétegesen és sikerült ilyen fiatalos ízületesnek lennie, amire az orvosa is mondta hogy ez még korai, de mivel nem vigyázott annak idején magára így járt. Néha eléggé tud fájni neki a lába, és én parancsoltam már rá hogy ne tartsa ezt cikinek. Persze meséli hogy sok munkatársa visel hasonlót, meg az én bátyám is hordja.
2017. jan. 7. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Sok fiú hord harisnyát, de nem beszélnek róla. A férjem is hordja a sajátomét, nincs semmi probléma vele. 37/N
2017. jan. 7. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
oké, meggyőztetek, felveszem... köszi a válaszokat
2017. jan. 7. 10:09
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem ciki. Az a ciki, ha hiúságból inkább megfagy valaki. Az én férjem az egyik vastag, bundás leggingsemet hordja most farmer alatt. Jól teszi. :)
2017. jan. 7. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim válasza:
100%
A ferjemnek van jegeralsoja, de ranezesre egy vastag leggings. Nem is kisdarab a ferjem, de a koverek is faznak. 30/no, 34/ff
2017. jan. 7. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!