Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Idei csizma/bakancs trend?

Idei csizma/bakancs trend?

Figyelt kérdés
Mi lesz idén a divatos csizma és bakancs?

2016. dec. 9. 16:38
 1/7 anonim ***** válasza:
2016. dec. 9. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Istenem, divatr*b@ncok... -.-

Ami tetszik. Hordd azt, ami tetszik és jól érzed magad benne.

2016. dec. 9. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem is ismersz és már egyből elmondasz mindennek..kösz,azért mert nekem telik divatos darabokra attól még nem vagyok divat rib***.Már bocs,hogy vigyázok a külsőmre..Elsőnek meg köszönöm :)
2016. dec. 10. 19:30
 4/7 anonim ***** válasza:

Az, hogy adok a külsőmre, nem azt jelenti, hogy ugyanazt hordom, mint minden második csaj, csak mert az ,,divatos''. Ennyi.

De egyébkétn abban igazad van, hogy nem ismerlek, csak egyetlen megnyilvánulásból ítéltelek el, abból ez jött le, megeshet, hogy ha jobban ismernélek, más volna a véleményem. Jelenleg ez. Én csak adtam egy tanácsot, mert hidd el, sok ember ler*b@ncozza azt az utcán, aki ugyanabban jár-kel, mint szinte mindki más- megjegyzem, nem mindig jogosan, mert van, aki azért hordja, mert egyszerűen az tetszik neki. De aki ilyen kérdéseket tesz fel, az valószínűleg többéségben nem ezért fogja tenni. Mindegy, mellékes.

Szért remélem, legalább tetszik, amit megveszel, abban az esetben örülök neked, de ha nem, akkor ennyi, te tehetsz róla.

Azt még hozzá tenném, hogy lehet, én is azt hordok, mert adok a külsőmre, ha igen, akkor pont úgy jártam, mert az teszett meg. Így az utcán ler*b@ncozhatnak simán. De legalább jogtalanuk. Ellenben, rád már egy százalékkal több joguk van ezt mondani, bár még így sem teljes, mert való igaz, nem ismernek.

2016. dec. 13. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem értek egyet #4...Szerintem az hogy valaki divatosan akar öltözködni nem jelenti hogy r-banc.És nem a ruhái miatt mondják ezt az emberekre, ismerek olyan lányt akinek 17 évesen barátja sem volt soha mégis a legtrendibb ruhákban jár.Én is sok mindenben követem a divatot és én is rákerestem a neten hogy mi lesz idén a csizma divat mert egyszerűen divatosan akarok öltözködni, ez külföldön teljesen természetes nem hinném hogy Magyarországon is azért mert valaki divatos ler-bancoznák.Ha valakin nincs 1 kg festék, mű száj/szemöldök/mell/haj/segg meg nem olyan a viselkedése mint egy r-bancnak de a legdivatosabb ruhákban jár azért látszik rajta hogy normális.
2016. dec. 13. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Aki divatosan öltözködik, az nem r|b@nc, hanem egy egyéniség és önálló gondolkodás nélküli tömegember, aki beáll a tömegbe a birkák közé és csak azért vesz fel bizonyos ruhadarabokat, mert az divatos.


Kérdező, bár a 4-eshez hasonlóan én sem ismerlek, de a feltett kérdésedből nekem ez jön le. Lehet, hogy egyáltalán nem öltözöl r|b@ncosan, hanem teljesen igényesen, ugyanakkor nekem úgy tűnik a kérdésed alapján, hogy egy önálló gondolatok nélküli tömegember lehetsz. Miért az a fontos, hogy mi az éppen aktuális divat!? Miért nem lehet simán csak azt hordani, ami tetszik és jól áll? Ha mondjuk egy pasinak tetszik egy 20/30-as évekbeli gengszteres külsőt kölcsönző öltöny + kalap a szeszcsempészet korából, ráadásul illik is hozzá, stílust ad neki, akkor ki a francot érdekel, hogy 80-90 évvel később az már nem divatos? Jól néz ki, ennyi, pont. Soha nem fogom megérteni azt, aki a divatot majmolja. Persze ha valaki akarja, felőlem nyilván nyugodtan csinálhatja, legyen nyugodtan tömegember.

2016. dec. 15. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

5.Hidd el, sokan azt már r*b@ncnak nevezik.

Az utolsó pedig jobban megfogalmazta, mint én, de tuljadonképen teljesen igaza volt.


(Én voltam a 4.)

2016. dec. 15. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!