Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nektek hány db. cipőtök...

Nektek hány db. cipőtök (csizma, bakancs stb. ) van a télre?

Figyelt kérdés
Nekem van 1 db. bakancsom (emellett van persze még néhány csizmám, de azokat nem szeretem így nem is hordom őket), de kevésnek tartom.
2016. nov. 18. 21:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nekem 2 lapos talpú csizmám van, amiből csak az egyik kényelmes. Van még egy hótaposóm is, de az meg csomó mindenhez nem megy. Azon kívül 1 magassarkú csizmám van, de kb. a melóhelyi karácsonyi ünnepségen kívül máshova nem veszem fel, mert kényelmetlen és télen gáz a magassarkú.
2016. nov. 18. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Van 1 bakancsom, és egy cipőm
2016. nov. 18. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Mivel én simán felvezető tornacipot télen is így legalább 10par.

5 pár tornacipo 1 hosszú csizma és kb. 5 pár bokacsizma.

2016. nov. 18. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Öt. Egy elegánsabb bokacsizma, egy túrabakancs, egy katonai bakancs, egy elegánsabb bakancs, és egy bélelt lapos csizma.
2016. nov. 18. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
1 darab van csak, egy túracipő. Azt használom mindenhova, télen, nyáron. Szimplán azért, mert kényelmes.
2016. nov. 18. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
3 bakancs.
2016. nov. 18. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
egy hosszúszárú lapos csizma, egy magassarkú bokacsizma, és egy lapos talpú motoros bokacsizma. mindegyiket hordom is.
2016. nov. 19. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Sunshinedoll ***** válasza:
Télre van 1 lapos bokacsizmám meg 1 magassarkú bokacsizmám meg 1 db combig érő magassarkú csizmám, az utóbbit mondjuk csak bulizni hordom. Illetve néhány vastagabb edzőcipőmet is tudom hordani ilyenkor, de azok nem kifejezetten téli cipők.
2016. nov. 19. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
Nekem egy bakancsom,egy csizmám,egy bundás bakancsom van a télre
2016. nov. 19. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Én ugyanazt hordom télen-nyáron, szóval csak 1 van (illetve kettő, az egyik talonban a szekrényben, ha megadná magát a használatban lévő). Igaz, Angliában lakom, itt pedig nincs se agyrohasztó meleg nyáron, se fogcsikorgató hideg télen.
2016. nov. 19. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!