Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek jó lenne ez a...

Szerintetek jó lenne ez a cipő télre? Ti miben fogtok járni?

Figyelt kérdés

Nekem egyáltalán nem jönnek be a csizmák és nem is akarok idén csizmában járni és arra gondoltam talán ez jó lenne, nem vagyok fázós azzal nem lenne baj meg amúgyis kocsival járok suliba is tehát nem lenne baj hogy nem annyira meleg, csak hogy mások furán nézhetnek majd?


[link]



Van más is aki ilyen?Hogy nem szereti a magasszárú csizmákat?



2016. nov. 18. 16:24
 1/5 anonim ***** válasza:

Igen, az ilyen nem valami meleg, de zokni kérdése s persze ha nem vagy kint sokat, nem gond. Jártam ilyenben télen simán, egy-másfél óra gyaloglás azért belefért.


Sosem hordok csizmát. Ugyanabban a túrabakancsban járok télen, mint nyáron :D

2016. nov. 18. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mi a fura egy bakancsban?

Miért néznének rád furán?


Én szeretem a csizmákat, mégis van bakancsom, azt is szeretem. :)

2016. nov. 18. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én sem szeretem a magas szárú csizmákat, hasonlót vettem kb. egy hete csak a h&m-ben. Szerintem nagyon is jó ez a bakancs. Nem fognak furán nézni rád, ne aggódj, én úgy vettem észre hogy idén az ilyen bakancsok a menők, szinte mindenkin ilyesmit látok. 15/L
2016. nov. 18. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ezeknél az a trükkös, hogy fel tudod-e venni a nadrágjaiddal (tehát h a nadrág és a cipőszár találkozása elrendezhető-e elfogadhatóan akár betűréssel, akár ráhúzással stb) -- érdemes abban próbálni, amivel elsősorban hordani akarod
2016. nov. 18. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Szinte csak szűk fazonú nadrágjaim vannak szóval mindegyikhez menne.
2016. nov. 19. 14:45

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!