Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért ilyen drágák a Mayo...

Miért ilyen drágák a Mayo Chix kabátok?

Figyelt kérdés

Nézem, 30-50 ezer forint körül mozog az áruk... ennyiért már nagyon szép kabátokat lehet venni a Zarában pl., ami azért több országban elismert márka.

A Mayo borzalmas, silány minőség, és mégis azt látom, viszik mint a cukrot, minden második fiatal lányon Mayos kabát...

Kb. 10 éve nagyon jó márka volt, minőségi termékekkel, az első márkásabb pulcsim tőlük van, 2004ben vettem, na az még most is pulcsi. De amiket az elmúlt években vettem pl. Mayos táska, nadrágokat 15-20 ezer forintért, minden pár hónap után szétszakadt pedig nem voltak agyon hordva...

Nekem nagyon gagyi hatást kelt már, sajnálom, hogy egy évekkel ezelőtt minőségi márkából olcsó kínai szr. lett :/ Valakinek van hasonló tapasztalata?


Egyébként ugyanez vonatkozik a Retos cuccokra, baromi jól néznek ki, de horror áron árulják őket, és ha felveszem kétszer aztán kimosom, szétkopik, megnyúlik stb.


2016. nov. 30. 22:14
 1/3 anonim ***** válasza:

üzleti koncepció, marketing, stb...


Profitorientált cég, ezekkel az árakkal és minőséggel tudják elérni felméréseik alapján a legnagyobb hasznot.

2016. dec. 1. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
silány minőség és magas ár? egyébként ami szerintem a mayonak hasznot hoz, az az, hogy mindenütt elérhető. kisebb városban lakom, Zara és társai legközelebb csak Pesten van, így ha SOSben ruha kellett, akkor irány a Mayo, rendelni már nincs idő, plusz ha épp a városban vagyok is megakadt a szemem a kirakaton, hirtelenjében meg nem gondolkodik az ember, tudtam, hogy gagyi minőség, hogy ugyanannyiért a neten jóval szebbeket - esetleg még akciósan is - vásárolhatok. régebben én ezek miatt vettem mayot, és retrot, azóta okosabb vagyok és inkább megtanulok várni, hha megyek Pestre vagy nagyobb városba, akkor ott tartok egy bevásárlókörútat, vagy nézelődök a neten. sztem a kínai holmik eladásának sikeressége is uezen a felfogáson alapul. kár egyébként h a nagyobb márkákat kisebb városokban nem forgalmazzák, nem feltétlen kell egy 30 ezer lakosú városba Zara, de lehetne olyan bolt ahol az is elérhető, vagy H&M vagy akármi
2016. dec. 1. 08:06
 3/3 anonim ***** válasza:
41%
Hát szerintem a H&M ezerszer gagyibb a Mayo-nál. Nincs sok Mayos cuccom, azok teljesen kifogástalanok, de a H&M-ben teljesen tucat, stílustalan ruhákat árulnak, a nőiesség halvány szikráját is elkerülve.
2016. dec. 28. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!