Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek ér annyit a Mayo...

Szerintetek ér annyit a Mayo Chix kabát?

Figyelt kérdés

Én már középkorú vagyok, és nemigen hordtam sose márkás cuccokat.De megtetszettek ezek a bronzszínű,aranybarna M.C. kabátok, sokakon látom...De ahogy nézem az árait 30-40 ezer ft,ér annyit???Őszintén.Drága, nem?


Mondjuk az se mindegy,hogy valaki a havi80-100000 e es fizujából gazdálkodja ki,vagy a többszázezresből...


2016. nov. 16. 15:26
 1/7 anonim ***** válasza:
34%
Szerintem nem ér annyit. Nekem nincs ugyan Mayo kabátom, de a ruhák többsége szerintem minőségben nagyon gagyi. 30-40 ezer forintért azért már bőven tudsz válogatni más márkák között is, amik azért ennél minőségibbek.
2016. nov. 16. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
tizedét se éri meg kb. ugyanaz a mínőség és stílus, mint egy gagyi kínai, csak rányomtatják, hogy mayo chix és 10x annyiért eladják. ennyiért már sokkal szebb, jobb kabátokat lehet kapni. középkorúként meg pláne nem javaslom, én ezt a márkát leginkább diszkós tini plázalányokon látom.
2016. nov. 16. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
*minőség
2016. nov. 16. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Koszi,akkor melyik markat ajanlanatok,ami megeri az árát ,de nem ilyen drága ?
2016. nov. 16. 19:18
 5/7 anonim ***** válasza:

A minőségért megéri ez az ár. Ez egy magyar 'designer márka', így ezért is drágább.

Bár szerintem ezek a kabátok kissé túldíszítettek, ettől ránézésre nekem kicsit kínai hatásúnak tűnnek,

2016. nov. 16. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia. A mayo cuccok semennyire nem érik meg árukat. Raadasul ez a tizenévesek divatja főleg ezek a giccses kabátok.

Kozepkorukent legyél kicsit kifinomultabb.

Ennyi pénzért jó kabát van a Zaraban is.

2016. nov. 17. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Nem mondtam, hogy meg is veszem, csak érdeklődtem.

Köszi a jótanácsot,kifinomult leszek.

Azért még temetni nem szeretném magam...nem baj?

Amúgy nem csak tini plázap. ken látok ilyet, pár 40 es ismerősömnek is ilyen van,ők biztos nem tudják ezt, egyszerűen csak tetszik nekik,mint nekem...:)

2016. nov. 17. 07:52

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!