Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok, hol vegyek olyasmi...

Lányok, hol vegyek olyasmi típusú kabátot, mint a Mayo kabátok, de nagyon jó minőségűt?

Figyelt kérdés
Nem volt még Mayo kabátom, de azt mondják, hogy nem is olyan jó minőségű, és hogy nem éri meg az árát... Ilyen pufikabátot szeretnék, ami karcsúsított, térd felett ér...

2015. jan. 22. 22:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Én a bershkában vettem, leértékelve.
2015. jan. 22. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Stradivarius

H&M

Pull and Bear

Zara

ezekbe probáld meg most

jobbak mint a Mayo kabátok...

2015. jan. 22. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

[link]

Nagyon jó árban van.


Nem teljesen pufikabát de jó választás és farmerrel nagyon jó

[link]


[link]

elöző vagyok

2015. jan. 22. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Igen, pont ezeket néztem én is, csak sajna miskolci vagyok :( Borzasztó amúgy, hogy itt nincs semmi jó bolt...
2015. jan. 23. 08:38
 5/12 anonim ***** válasza:

online shop

a linkelös vagyok

2015. jan. 23. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
néztem a pull and bear oldalát, de én ott nem látok olyat, hogy "add to cart" vagy ilyesmi... nem tudok onnan rendelni :(
2015. jan. 23. 16:25
 7/12 anonim ***** válasza:

Nincs valami rokonod aki megtudná venni neked és elküldi, te meg banki átutalással kifizeted neki?


Budapestre nem tudsz elutazni, nincs senki ismerős aki elhozzna autóval ha jön? Busz, vonat hétvégén?

2015. jan. 23. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Hát próba nélkül nem merem megvetetni senkivel... vonattal meg ha elmegyek 8000 Ft a költsége, ami nagyon sok :( De lehet, hogy fogok menni mostanában pestre munka miatt, szerinted van még most a boltban? hol érdemes megnézni?
2015. jan. 27. 00:03
 9/12 anonim ***** válasza:
Polgári outlet esetleg?
2015. febr. 10. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Kérdező,találtál végül?Miskolcon még mindig nagyobb a lehetőség, mint nálunk,a kisvárosban...:((
2016. nov. 17. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!