Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ki, mit gondol ezekről a...

Ki, mit gondol ezekről a lányokról, ill. pasikról?

Figyelt kérdés

Lányok,Fiúk!


Nektek tetszik,ha egy lány vagy fiú tornacipőt,és bőrkabátot hord? Vékonyított tornacipi,meg poló, fehér,vagy esetleg fekete bőrkabáttal? szürke csőnaci? :)


2010. ápr. 27. 20:53
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem tetszik a bőrkabát fiún. Ha tornacipőt visel, pl ilyen rendes converse, az is elmegy. De a bőrkabát és a tornacsuka szerintem nem nagyon illik össze, úgyhogy ne együtt viselje.:D Szürke csőgatya fiún? Nekem nem nagyon jön be. Lányon is jó bőrkabát, tornacsuka. De inkább lányon szürke csőgatya, mint fiún.


14/L

2010. ápr. 27. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
A bőrkabát okés, de ettől a tornacipő mániától falra tudnék mászni. Emlékszem, még úgy 8 évvel ezelőtt tesi órán mindenki vette a kínais sportcipőt, meg a márkás cipőket csak hogy ne tornacipőben kelljen tesizni mert az tök gáz. Most meg mindenkinek az van a lábán. Hirtelen teljesen nagy divat lett, 8 éve még égő volt. Nyilván minőségben más amit akkor lehetett kapni, meg kicsit puccosabb de akkor is egy tornacipő. Még egy lánynál elmegy, de fiúnál... Csőnadrággal ugyan ez. Egy lányon még csak-csak, de fiún. Komolyan a mai fiatal fiúk kezdenek elribancosodni.
2010. ápr. 27. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2. hozzászóló: mennyire igazad van, ezen gondolkodtam én is :)))
2010. ápr. 27. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

fiún a bőrkabátot és a tornacipőt is szörnyen rühellem.Búzastyle...

Igazából én a laza fiúkal szeretem.A deszkás lányokra pedig azt mondják hogy fiúsak,a diszkós lányok lányosak.

Nos,akkor gondolkozzunk.Ha ez így van ,akkor a laza fiúk fiúsak,a diszkós fiúk buz!sak.:)

Mit gondoltok?

Szerintem ennyi alényege.Szóval csőnadrág és tornacipő fiún kizárt.Jesszusom...ennél már csak a kitett hamis DnG öv a gázabb.

2010. máj. 1. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!