Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fiúk mit gondoltok az ilyen...

Fiúk mit gondoltok az ilyen sítlusú lányokról? ( bővebben lent)

Figyelt kérdés
Értem úgy hogy az iylen punk-os rockeres keményebb zenét hallagtó lányokról. nem úgy értema punkot hogy kőpunk és taréja van XD pl hord szegecses karkötőt, zenekaros pólót, esetleg 1-2 piercing és festett haj de nem durván. Pl: Hayley Williams csak hogy közhelyes legyek. Szerintetek aranyosak, szexik, bejönnek vagy nem szeretitek az iylen típusú lányokat?
2011. jún. 25. 21:45
 1/5 anonim ***** válasza:

Vannak csúnya lányok is köztük, de ha te jólnézel ki, akkor biztosan járnék veled.

Az írásodból kivettem hogy megértenénk 1mást.

18/F

2011. jún. 25. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nemvagyok sem rocker sem punk mégis bejön. Sokkal jobb mintha a divatb.uzi espét vagy dzsásztinbíbört hallgatná. Na azmár kizáró ok lenne.
2011. jún. 25. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
4%
tipikus lázadó típus,akit nem értenek a szülők se meg.el kellene komolyabban hosszasan beszélgetni vele(ük)
2011. jún. 25. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Attól függ hogy a viselkedése meg a jelleme milyen, aztán hogy külsőre hogyan néz ki mert vannak olyanok is akik ugyanúgy adnak magukra. Nekem azok jönnek be akiknek jnól is áll és nem olyan idióták akik csak nap mint nap isznak és kb semmi sincs a fejükbe.
2011. jún. 25. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
11%

Rocker vagyok, mindent meghallgatok ezen belül. A szegecs addig jó, amíg tényleg szegecs, és nem az emós változat: [link]


Normális rockernek ez a szegecs:

[link]


A piercing meg festett haj ribancoknak való. Természetesség mindörökké!!!

2011. jún. 25. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!