Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A Martens bakancsoknak még...

A Martens bakancsoknak még mindig jó a minősége?

Figyelt kérdés

Beruháznék egy bakancsra, a legtöbben Phantomra vagy Shellyre beszélnének rá, azt mondják a Martens már nem olyan minőség mint volt, inkább csak márka.

Az ár nem számít különösebben, ha tényleg évekig bírja a napi használatot simán rászánok többet is.

Szóval elsődleges szempont a minősége, azután a kényelem, utána a jól nézzen ki.

Illetve nő vagyok, azért is gondolkozok Martensben még mert jóval színesebb a választékuk (de tényleg a kinézete a legkevesebb, sima feketében is elcsászkálok ha az jobb).


2016. okt. 21. 10:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia! Van 2 martensem is, egy 10 soros fekete, amit egy piacon vettem, nem tudom mennyi idős volt, de nem volt használva egyáltalán, 3 éve van meg, hibátlan állapotban, illetve nemrég vettem használtan egy zöld 8 sorosat, 4 éves, kicsit megkopott a színe, de nekem így is tetszik, olyan márványos :) Én ajánlom. Van egy Undercoverem is, 20 soros, 5 éves, azt is ajánlanám, de ha jól tudom már nem gyártják :D Mindegyik bakancsom felváltva nyúzom, télen-nyáron, kényelmesek hosszú távon is. 19/l
2016. okt. 21. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Gondolkoztam én is Martensen annak idején, de végül a negyedik bakancsom lett 1940-es Martens, ebben az évben lett véve de eddig elég jól bírja. Alig kopott a talpa. Sőt, nem is kopott pedig azért már hordtam.

Én ajánlom. 16/F

2016. okt. 21. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

3 éve már acélbetétest hordok mindennapos használatban egyébként. Bakancsban futok, túrázok.


Shelly's Rangerst nem ajánlom. Szerintem nagyon ocsmány az újonnan gyártott példányok orra. Volt olyanom, de amikor meg lett véve rá 2 hétre tettem is fel a Vaterára. Phantomról nincsen kifejlett véleményem, szerintem ocsmány az orra.


Ajánlom az Invadert, és a Red Roostert. Bár, az utóbbinak meg elég nyomott az orra.

A legjobb varrott orrú acélbetétes mindig is a Getta Grip lesz.


Ui: Ha valaki a Steelre akar rábeszélni, ne vegyél olyant mert szlovák.

2016. okt. 21. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem jó.
2016. okt. 22. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a Shelly's-nél sokkal tartósabb és kényelmesebb, de nagyon parán csúszik a talpa, komolyan a magassarkú bokacsizmám jobban fogja a járólapot mint a Martens bakancs :(
2016. okt. 23. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Egy fekete lakkom 4 éve van meg, nagyon jól bírja, én ajánlom.
2016. nov. 14. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Katicic válasza:
Legjobb választás, nekem volt egy sima fekete, 10 év utan is baki :) most vettem nemrég megint, most egy használtat, kb 2eves de csúcs és kb negyed áron! De van egy nagy Martens shop az Astoriánál ott rengeteg fèle új van!
2017. jan. 7. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!