Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Titeket zavar, ha valakin...

Titeket zavar, ha valakin ugyanolyan ruha van, mint rajtatok?

Figyelt kérdés

Egy csomószor előfordult, hogy egy ismerősöm meglátott rajtam egy felsőt, és a jövő héten már ő is ugyanazt hordta. Egyből kérdezgették, hogy hol vettem és mennyiért. Miért kell mindig leutánozni? Aztán meg eldicsekedik vele, hogy milyen jó vétel volt, és micsoda jó ruha, és hogy ő találta itt és itt. Már lassan nem merek felvenni új ruhát, mert a következő héten meglátok még rajtam kívül vagy 3 embert, akin ugyanez van.

Titeket ez nem zavar?

22L


2010. ápr. 26. 00:48
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
35%
annyira nem,de azért nem nézek jó szemmel az ilyesmire..régen 15 éves koromban az volt,hogy lementem a haverokhoz piros-fekete hajjal,jövő héten már az összes lánynak ilyen volt..megkérdeztem tőlük,hogy most mi van?Magamat látom mindenhol,vagy csak titeket fertőzlek..nem örültem,de hát ez van..
2010. ápr. 26. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
46%
Ezért nem vásárolok a Jeans Clubban stb. Engem is zavar, de ideáig csak egyszer fordult elő velem egy Philipp Russeles felsővel. De nem tudom milyen problémákról beszél az egyik válaszoló. Ki tudja másnak meg az nem probléma.
2010. ápr. 26. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
68%
Nekem meg ez nem az,mivel nem bonyolítom túl az életet.Van így is min agyalnunk,hát azon nem fogok,hogy a szembe jövő csajon vajon miért van ugyanolyan felső,mint rajtam?Azért,mert neki is ez tetszik,kész.
2010. ápr. 26. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
100%
ez most nem lesz szimpatikus válasz, de csak akkor zavar ha jobban áll az illetőnek mint nekem..:D:D ha nem áll neki túl jól, felőlem hordhatja..
2010. ápr. 26. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
50%
Én nem agyalok rajta csak zavar.
2010. ápr. 26. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
de igen
2010. ápr. 26. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanúgy vagyok mint te... azaz voltam. :) Turkálóba járok, és ha azóta megkérdezik, hol vettem, mondom, turkálóban. :D Rögtön elkezdik húzni a szájukat :D

17L

2010. ápr. 26. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!