Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Titeket zavar, ha valakin...

Titeket zavar, ha valakin ugyanolyan ruha van, mint rajtatok?

Figyelt kérdés

Egy csomószor előfordult, hogy egy ismerősöm meglátott rajtam egy felsőt, és a jövő héten már ő is ugyanazt hordta. Egyből kérdezgették, hogy hol vettem és mennyiért. Miért kell mindig leutánozni? Aztán meg eldicsekedik vele, hogy milyen jó vétel volt, és micsoda jó ruha, és hogy ő találta itt és itt. Már lassan nem merek felvenni új ruhát, mert a következő héten meglátok még rajtam kívül vagy 3 embert, akin ugyanez van.

Titeket ez nem zavar?

22L


2010. ápr. 26. 00:48
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
De, de hát ha valaki nem törekszik egyéni(bb) öltözködésre, nem próbál kreatívabb lenni, csak a divatot követi, akkor az ilyesmi könnyen előfordul.
2010. ápr. 26. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
81%
Minek mondod meg neki? Én általában ilyenkor azt mondom, hogy nem tudom kaptam, másik városban stb. Vagy mondd meg, hogy unod, hogy leutánoz és nem mondod meg.
2010. ápr. 26. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim válasza:
57%
Én is ugyanilyen cipőbe járok. Pl egyedi ötletböl öltözöm és máris utánoz a lány pont ugyanaz mint nekem, csak más szinben, szerintem csak ravasz akar lenni, azt hiszi hogy nem veszem észre hogy utánoz csak mert más szinben van.
2010. ápr. 26. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
97%
Engem nem zavar. Még jól is esik ha valakinek tetszik az öltözködésem és az ízlésemet jónak tartja. :) Van olyan barátnőm akivel sokszor veszünk ugyanolyan ruhát vagy van, hogy egy ismerősömön később meglátok ugyanolyan felsőt mint amilyen előtte pár nappal volt rajtam, de nem szokott zavarni.
2010. ápr. 26. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
73%

Velem ez még sosem fordult elő...

Mondjuk én turkálókból vásárolok és magamnak tervezem meg a ruhákat, amiket aztán megvarratok.

De a cipőket és hasonlókat pl. rendesen veszem, ahol mások. De még sosem volt senkin olyan, mint rajtam.

Azt hiszem ha az utcán szembejönne valaki akkor csak meglepődnék, de ha ismerősöm vagy egy társaságban lennénk és ugyanolyan cucc lenne rajtunk, akkor azért nem repesnék az örömtől...

Ha leutánoznának akkor pedig jól megmondanám a véleményem.

2010. ápr. 26. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim válasza:
81%

Teljesen megértelek, ugyanezt érzem én is. Nem értem, hogy egy embernek miért nincs egyénisége és stílusa, és miért kell a másikat utánozni. Nekem a képemről sülne le a bőr, ha ugyanolyat vennék mint egy barátomnak, ismerősömnek, nem még mutogatni..nevetséges.

Egyébként egy kis személyes történek: tegnap egy ugyanolyan tetoválással jelent meg egy kedves "barátnőm" mint nekem van 2 éve..hát köpni-nyelni nem tudtam mikor megláttam.

L20

2010. ápr. 26. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
80%
Ennél nagyobb bajotok ne legyen az életben! 30-N
2010. ápr. 26. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
80%

Nem ertem, miert hisztiznek az emberek, ha valakinek megtetszik az altaluk viselt ruha. Varrjatok magatoknak, ha annyira egyediek akartok lenni, mert addig, amig ruhaboltokban vasaroltok, tobb szaz/ezer/tizezer ember fogja ugyanazt a ruhat viselni, mint ti.

Egyebkent engem nem idegesit, csak ha egyszerre van rajtunk es akkor is azert, mert a manian, hogy biztos osszehasonlitgatnak minket, es mi van, ha a masiknak jobban all..:)

2010. ápr. 26. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
72%
turiból öltözöm. ott meg nincs 2 egyforma ruha. gond letudva.
2010. ápr. 26. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
67%
Fúú,nem tudom miért én a parfümmel vagyok így!Nekem is és páromnak is van utánozónk!Ha megveszünk egy illatot,akkor egyből,rokon,barátok:-hol vetted,mennyi volt,én is veszek ilyet!Na fasza xD Az nem zavar ha idegenen érzem ugyanazt,de családban nagyon.Nem tudom miért.
2010. ápr. 26. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!