Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Titeket zavar, ha valakin...

Titeket zavar, ha valakin ugyanolyan ruha van, mint rajtatok?

Figyelt kérdés

Egy csomószor előfordult, hogy egy ismerősöm meglátott rajtam egy felsőt, és a jövő héten már ő is ugyanazt hordta. Egyből kérdezgették, hogy hol vettem és mennyiért. Miért kell mindig leutánozni? Aztán meg eldicsekedik vele, hogy milyen jó vétel volt, és micsoda jó ruha, és hogy ő találta itt és itt. Már lassan nem merek felvenni új ruhát, mert a következő héten meglátok még rajtam kívül vagy 3 embert, akin ugyanez van.

Titeket ez nem zavar?

22L


2010. ápr. 26. 00:48
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
56%
Hát ez eddig velem egyszer fordult csak elő, de nem örültem neki. A gólyabálomon szembejött velem egy csaj ugyan olyan ruhában, mint én.
2010. ápr. 26. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
55%
Ez tényleg ennyire kardinális probléma?Nekem speciel akadnak ennél komolyabb gondjaim is az életben.Már elballagtam az óvodából. 23/L
2010. ápr. 26. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
26%
Örülünk neki,hogy nekünk ennél nagyobb problémánk nincs...tudod neked sz.r lehet............kedves utolsó.
2010. ápr. 26. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
56%

Nekem nem sz@r,csak ez a véleményem.Én nem szeretem stesszelni magam felesleges problémákon,és lám,jól érzem magam a bőrömben!Ha másnak is van egy ugyanolyan ruhája,istenem,örülök neki,hogy nem csak nekem tetszik!Ez is egyfajta visszajelzés.

Az egyediség különben sem csak a ruházatnál kezdődik.

2010. ápr. 26. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
61%
Én a parfümös vagyok.Szerintem meglehet tárgyalni,ilyen dolgokat is.Elég lett volna annyit írnod,hogy téged nem zavar.Nem kell egyből kötekedni,főleg nem névtelenül.Mert így könnyű.
2010. ápr. 26. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
35%
Ez a véleményem.Nem zavar,és nem tartom komoly problémának.Van elég dolog,amin ki lehet akadni,ez azokhoz képest apróság.Ennyi.
2010. ápr. 26. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
60%
De nem is komoly probléma.Ezt nem mondta senki:) Ez egy apróság,de beszéltünk róla.:)
2010. ápr. 26. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:

Kellemetlen szituáció, ha valaki szembe jön veled ugyanabban a ruhában. Ha ismeretlen, akkor akár szimpatikus is lehetsz neki, mert "jé, másnak is olyan jó az ízlése, mint nekem".


Tulajdonképpen te adod a kezébe a kulcsot azzal, hogy megmondod, hogy hol vetted. Vagy engedd el a megjegyzést a füled mellett, vagy mond, hogy nem tudom, már nem emlékszem.


Egyébként én is turiból szoktam öltözködni, s így ez nem probléma.


Az egyik esküvőn, pl.: a keresztanya ugyanolyan kosztümöt viselt, mint én, csak más színben. Kellemetlen volt, de hát ez van. Azért nem rohantam el az esküvőről, hogy átöltözzek. (mikor direkt erre az alkalomra kerestem a ruhát és végre találtam olyat, ami elfogadható)

2010. ápr. 26. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Akkor nem csak én vagyok így ezzel. Igazából annak is igaza van, akit nem zavar, hiszen nyilván ezeket a ruhákat, amiket boltból veszünk tömegével gyártják, tehát óhatatlan, hogy valakin meg ne lássuk, és különben is miért is ne vehetné meg ugyanazt, nem kifejezetten nekem lett tervezve....

de akkor is zavaró:) biztosan valami női hiúság. amúgy nagyon nagyon közeli barátoktól nem zavar...csakis olyanoktól, akivel két szónál többet nem beszélünk, de ezért mégis képes odajönni hozzám.

2010. ápr. 26. 10:50
 20/27 anonim ***** válasza:
91%

Nem zavar.


Amúgy sem értem mi ez az "én egyedi vagyok" hülyeség.


Amíg New Yorkerben veszitek a cuccaitok (meg hasonló üzletekből) addig evidens, hogy mások is viselik azokat.


Engem nem zavar, sőt, megerősít, hogy jól választottam, főleg ha ez stílusos csajon látom viszont a nekem is szekrényemben lévő darabot.


Ha egyediek akartok lenni menjetek turiba. Ritka az, hogy 2 egyforma darab legyen....

2010. ápr. 26. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!