Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek 14 éves lánynál...

Szerintetek 14 éves lánynál normális a 75/A melltartóméret?

Figyelt kérdés

Az ismerőseim és szerintem normális. De az osztálytársaim, lányok fiúk egyaránt, kicsinylik...Nem maittuk fogok változtatni, csak érdekel mások véleménye. :)

Köszi az értelmes válaszokat!


2010. ápr. 25. 14:10
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

szerintem a 14:25ös lány hülyeséget mondott, mert a mell nőhet még 22-24 éves korig is.Persze ez a fejlettségedtől függ.Úgyértem ha megjött 10 évesen a menzeszed, és azóta ilyen a melled lehet, hogy nem fog nőni, de ha mondjuk fél éve jött meg, akkor még bőven nőhet.De lehet, hogy csak én beszélek félre.

Nekem 70A mellem van, 15 vagyok, de eléggé fejletlena kortársaim mellett, 7-8.-ban agyonszivattak a fiúk, állandóan deszkának neveztek.De szerintem ne törődj velük.És tényleg anyukád méreteihez hasonló lesz a tied is.Nálam ez az anyás dolog fura, mert nem hasonlítok rá szinte semmiben, én nagyon vékony vagyok, rajta meg van felesleg és nagy mellei vannak, de gondolom a súlya miatt is.Szóval én nem tudom, hogy mire számítsak:)

És mégegyszer, az osztálytársaiddal ne törődj, tényleg nem érnek meg annyit, főleg 14 évesen nem a melled nagysága a döntő.Az szerintem csak rád, meg majd a párodra tartozik.

15L

2010. ápr. 25. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

15:28 köszia választ. Akkor a te elméleted szerint nekem még bőven fog nőni - mivel mgé meg sem jött...

Igen, msot 7.-ben (bőár előtte is) engem is agyon szivatnak.

2010. ápr. 25. 15:54
 13/15 anonim ***** válasza:
Ez alkati adottság...pl ha anyukádnak vagy a család nőitagjainak nincs 95D-s melle, akkor neked se lesz. Nemkicsi, nekem most 75b-s pedig én 17 vagyok.
2010. ápr. 25. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
köszönöm! Igazából anyuval egyformák vagyunk szinte, mert ő is 13 évesen kedzett melltartót hordani és ugyanígy 75/a-sat :D:D és neki msot 80/A :D mondjuk ő is jó sovány szóval...:D
2010. ápr. 25. 18:11
 15/15 anonim ***** válasza:

Anyukám D kosaras melltartót hord,én pedig 75 A,vagy 70 B-set.

14 éves korom óta nem nőtt,most vagyok 22.

Kicsinylik?Kikéred a véleményüket vagy csak maguktól mondják,hogy de kicsi a melled?Netán csúfolnak???

2010. ápr. 26. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!