Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 12 éves korban mekkora a...

12 éves korban mekkora a normális melltartóméret?

Figyelt kérdés
2009. okt. 13. 18:24
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
9%
-20-as.
2009. okt. 13. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim válasza:
18%
hát drága:D ilyen korán kezded? szerintem ilyenkor még nem kellene melltartót hordanod, mert megakadályozza a melleid növekedését stb. szerintem elég egy kis top amit tesi órán szoktak felvenni...
2009. okt. 13. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
18%
-35??
2009. okt. 13. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
61%

Vannak sportmelltartók. De, vannak korán érő lányok is.

Vagyis: 0-90-ig bármi lehet.

2009. okt. 13. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
73%

Nem akadályozza meg a mellek növekedését... Ennyi erővel ne hordjanak a gyerekek cipőt, mert akkor nem nő meg a lábuk! :)

A melltartóméret változó lehet, általában 70-75-ös a legkisebb, amit lehet kapni, de fel kell próbálni, és akkor derül ki, hogy melyik a legjobb. Én amúgy is mindig felpróbálom, mert ahány bolt, annyiféle a méret. A kosarak mérete szerint az A a legkisebb. De biztos gyártanak külön gyerekeknek valót is.

2009. okt. 13. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
72%

Előző hozzászólónak: 12 évesen már nem igazán gyerek. Pláne, ha melle van. Én annyi idős koromban már menstruáltam, szőrös voltam, és jó ideje elkezdett nőni a mellem is.


A kérdezőnek: mi is pontosan a kérés? Azt, hogy neked mekkora a melltartóméreted, csak te tudod lemérni. De fehérneműboltban az eladó is tud segíteni. Vagy arra vagy kíváncsi, mekkora az "ideális"? Erre nem igazán lehet válaszolni. Nem mindegy, hogy csak most kezdett el nőni, vagy már két éve, és a génjeiden is múlik. Ennyi idősen biztos nem lehetsz még egy kebelcsoda, de kb 18 éves korodig még biztos nőni fog.

2009. okt. 13. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
26%

,,12 évesen már nem igazán gyerek. Pláne, ha melle van. Én annyi idős koromban már menstruáltam, szőrös voltam, és jó ideje elkezdett nőni a mellem is. "


gratulálok,hogy ilyen korán érő típus vagy.

szerinted attól lesz valaki felnőtt,mert szőrös? vagy mert melle van?! na ne nevettesd már ki magad, légy oly kedves!!

lehet,hogy valaki kívülről már nőies, de mint azt tudjuk,nem a testi,a lelki fejlődés is kell ahhoz,hogy valaki már ,,nagylány" legyen, nem is beszélve az értelmi fejlődésről, ami nálad jó eséllyel elmaradt.

Elnézést a fogalmazásért, nem akarok senkit sem megsérteni, de egyszerűen az ilyen értelmetlen, hülyeséggel(baromsággal) tele hozzászólások melett szótlanul nem tudok elmenni.

2009. okt. 13. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
57%
Sztm a 19:35 ös úgy értette h bár 12 éves, nem feltétlen kell neki gyerek méret, ugyanis lehet korán érő tipusú. Példa rá az unokahugom aki ugyan 13at töltötte de egy év mulva valószinű h nagyobb lesz a melle mint nekem. (20 vagyok)
2009. okt. 13. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
Kettővel előttem: én meg a "gyerek méretű melltartót" tartom hülyeségnek. Nem véletlen, hogy 5-6 évesekre nem gyártanak.
2009. okt. 14. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
50%

A Kykben van egészen kicsike is. Olyan "gyerekméret"

Amúgy az a normális, ami neked van. Belőled(is) számolják az átlagot!

2009. okt. 14. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!