Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 12 éves korban mekkora a...

12 éves korban mekkora a normális melltartóméret?

Figyelt kérdés
2009. okt. 13. 18:24
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
20:28-é kb 60-as lehet...
2009. okt. 14. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
19%

nyugodtam meg lehet sértődni, le lehet pontozni,attól csak értelmi szintedet fogjuk látni :)

egyébként, ha már itt tartunk, légy szíves áruld el, szerinted mitől lesz valaki felnőtt, köszönöm. Látszik,hogy te még a közelében sem jársz, már ami az értelmi szintedet illeti.

Vagy szerinted egy 12 éves lány, ha már melle van, akkor felnőtt?! Na me már!!

Attól pedig megkímélhettél volna, hogy mikor voltál szőrös meg hogy mikor menstruáltál,mert senki sem kíváncsi rá.

2009. okt. 14. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
80%
Olyan buták vagytok:S Nem hiába szokták mondani az anyukák ha megjön h "felnőtt lett a lányom" nem szó szerint gondolják, h akkor belül is érett , van már 18 felett.Hanem h elért arra a szintre amikor fejlődni kezd, és az már nem gyerek. Kell neki melltartó, mert egyre jobban kikerekedik...stb Ez a serdülő kor.Se nem gyerek se nem felnőtt!
2009. okt. 14. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
46%
Az utolsó mondta jól, :) egyébként pedig nem lettél lepontozva, általam legalábbis nem... Egész pontosan arra értettem, amit írtam, hogy ebben a témában (serdülésről van szó) nem lehet gyereknek nevezni egy 12 éves (kis)kamaszt.
2009. okt. 15. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:

Nekem 10 év fél évesen jött meg a menszeszem, a mellem még korábban kezdett el nőni. Egészen 20éves koromig nőtt, D kosárig. És mivel gyerekeknek "nem szokás" melltartót hordani, csak 15 évesen kezdtem el hordani, de akkorra a nagy súly alatt már megnyúltak a kötőszövetek, lógó mellem lett, amit már nem lehet visszacsinálni. Úgyhogy senki ne mondja, hogy egy 12 éves lány még túl fiatal a melltartóhoz, mert mi van, ha nem?


Kérdezőnek: Akkor a normális melltartóméret, amekkora pont passzol a te mellméretedhez. És ez a te korodban még sokáig változhat. Amit tudnod kell: a pontos méreted meghatározásához két dolgot kell lemérni: az egyik a melled alatti kerület centiben, a másik a kosár mérete. Jó fehérneműosztályon egy ügyes eladó ránézésre megmondja neked, hogy mi a méreted. Mindig olyan melltartrót használj, ami pontosan a méreted, jó minőségű, jó anyagból van, sehol sem szorít, sehol sem laza, mindenütt kényelmes. A piacit meg a kínait felejtsd el. Inkább egy Triumph vagy Felina, mint tíz kínai.

2009. nov. 3. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim válasza:
Az én lányom 8 éves....és már nőnek a cicik :S valamelyik nap mondta is hogy fájnak a cicijei,de csak ha véletlenül megnyomódik....szóval attól mert még csak 12 éves,az nem jelenti azt hogy nem lehet melle. A kérdésedre válaszolva,meg így sajnos nem nagyon lehet eldönteni,hogy mekkora,mert minden ember más alkat,vékonyabb,vastagabb típus.
2009. nov. 3. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

sztem úgy értette, hogy mennyi az átlag. sose ezzel törödj :)

ha még nincs akkora melled, hogy jó legyen az A kosaras, akkor hordj topot, vagy a kikkben, takkoban vegyél melltartót, vannak A-nál kisebbek is.

2009. nov. 3. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
én is 12 vok és tavaly óta van meg.én is hordok melltartót!!!szal nem kell lefikázni a kérdezőt. sztem 60-65/A -s.
2009. dec. 2. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
26%
szerintem a kérdezőt nem kellene leszólni nem lehet tudni hogy milyen fejlett van olyan aki csak 16-7 évesen kezd menstruálni és világ életében alig leszemellle de olyanok is vannak akik 12 évesen már 90es mellel rendelkeznek és 10 évesen menstruálnak
2009. dec. 20. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

leeht nem kapcsolódik ide a témám, de mindenről szó van és összezavarodtam.

akkormost a melltartótól lógni fog a mell.

de ha nincs melltartó megintcsak lógni fog!

mivan smotmár? csak a push up emg ezektól nem lóg vagy mi?

melelsleg én azt hordok...14/L

2010. márc. 21. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!