Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért van az, hogy a mostani...

Miért van az, hogy a mostani tinédzserek r. bancosan öltözködnek? Ettől ők jobb csajnak érzik magukat? Már lassan az számít feltűnő egyéniségnek aki nem így néz ki!

Figyelt kérdés
2010. ápr. 19. 13:24
1 2 3 4
 31/38 A kérdező kommentje:

nem mindegy, hogy mivé fajul ez az ország, mert itt élek. és elég szégyen, hogy te így beszélsz erről az országról habár nem itt laksz! ha ennyire utálod miért nem látogatsz inkább külföldi fórumokat?

ja és miért nem töltötted virslisre a szádat, hiszen egy húsgyárba az dukál!

2010. ápr. 19. 19:32
 32/38 anonim ***** válasza:
68%

Én nem tudom, nem értek a billentyűzetekhez!

Hidd el k_rvára idegesítő, hogy nem lehet olyan helyre menni, ahol nincsenek ott ezek a tejfogú tinisunik, akik úgy néznek ki, hogy a sarki cig_ányk_rva is megirigyellné, és úgy káromkodnak és viselkednek, hogy egy igazi belevaló kamionos is elpirulna!

2010. ápr. 19. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:

"Nem mindegy neked mivé fajul Magyarország?Nem a világ!Csak az a kis csepp szerencsétlen ország meg még egy-kettő."

hogy van neked pofád így beszélni más hazájáról?! és amíg emberek élnek az országban, addig márpedig nem mindegy h. mivé fajul... ennyit magadtól is kisakkozhattál volna :/

2010. ápr. 19. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
Már késő ezen agyalni ezért írtam és ezért is jöttem el onnan.Szerettem,higgyétek el,de ami most folyik ott az egyszerűen...de ezt nektek kellene tudnotok.
2010. ápr. 19. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:

Én azt bírtam, mikor mentünk barátommal az öccse, meg a húga elé az általános iskolához és jöttek szembe a kis taknyosok úgy kimázolva, mint valami béna repedtsarkú és látszott rajtuk, hogy Ők most azt hiszik, hogy de dögösen néznek ki, meg mindenkinek tetszenek.

Barátom meg elborzadt, hogy hogy nénznek ezek ki?:D

Egyszóval nevetséges( de szó szerint nevetséges) ahogy kinéznek a mai tizenévesek:D

ÁÁÁÁÁÁÁÁÁ meg ez a leggingsXD Múltkor is ment előttünk egy kiscsaj és ahogy lötyögött a feneke abban a förtelemben:D ÁÁÁÁÁÁÁÁÁ

2010. ápr. 20. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
"Más szemében a szálkát,magáéban a gerendát sem veszi észre"
2010. ápr. 21. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:

Fúú de bölcs vagy!

Köszi a lepontozást! Annyira élvezem! :D

2010. ápr. 21. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 A kérdező kommentje:

meglátszik az értelem...

én senkit sem pontoztam le, még olyat se aki engem meg ezt az országot szidta.

2010. ápr. 21. 22:09
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!