Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért van az, hogy a mostani...

Miért van az, hogy a mostani tinédzserek r. bancosan öltözködnek? Ettől ők jobb csajnak érzik magukat? Már lassan az számít feltűnő egyéniségnek aki nem így néz ki!

Figyelt kérdés
2010. ápr. 19. 13:24
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
43%

Mit értesz ribancos alatt? Az én osztályomba csak lányok járnak és egyik se öltözik ribancosan, és én sem.


17L

2010. ápr. 19. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 A kérdező kommentje:
miniszoknya, kivágott felső meg magassarkú
2010. ápr. 19. 13:38
 3/38 anonim ***** válasza:
39%
30 évvel ezelőtt is így öltözködtek. Gondolom te nem, de nem tudom miért fáj neked. Én sem öltözködöm így, de nekem semmi bajom vele. Nem a ruha alapján döntök egy ember jelleméről.
2010. ápr. 19. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 A kérdező kommentje:

nekem nem fáj, de nem ettől lesz vki szép.

amugy meg a 13-14-15évesekre gondoltam

szerintem Te is szeretnéd ha a kicsi lányod miniszoknyába satu részegen táncolna egy tömött kocsma asztalán. (mert láttam már ilyet)

2010. ápr. 19. 13:51
 5/38 anonim ***** válasza:
29%
pff...:D
2010. ápr. 19. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
91%
Nem igazán tudom, én még csak 13 vagyok, bár az osztályunkban tarol a latex naci...azzal még nem is lenne gond, de haspólót vesznek fel hozzá..ha hosszított felsőt, tunikát kapnának fel hozzá, vagy valami, akkor nem idegesítene, de ez így nagyon gáz. Nem azt mondom hogy én normális szoknyát nem veszem fel egy normális leggingsel, de engem a magassarkú, meg az ilyen olyan hajfestés kisebb korban, esetleg durva smink egyáltalán nem vonzz.. én még alkalomra is cikinek tartom használni, viszont kicsit magabiztosabbá tesz. talán itt a kulcs hozzájuk. azt hiszik ha kihívóan öltöznek, akkor az odavág az egójuknak, mert minden pasi úgymond lihegni fog utána...ilyenekből lesznek a sarki lányok, de hát maguknak rontják el az életüket :)
2010. ápr. 19. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
35%
és ha nem miniszoknyában satu részeg? gondolkodni kéne előbb, mielőtt károgsz... ha jól néz ki és megteheti, akkor azt vesz fel, amit akar
2010. ápr. 19. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
59%

Szerintem is gáz hogyha valaki a latex nacihoz rövid pólót vesz fel, jobblenne 1 tunikával.

De viszont abban nem értek egyet, hogy a magassarkú és a hajfestés ribancos. én nem hordok miniszoknyát, néha felveszek 1 kicsit dekoltázsosabb felsőt, és magassarkt is hordok,a hajam is festve van de ettől még nem vagyok ribanc.Szerintem a hajfestéssel és a magassarkúval semmi baj nincsen. Az alacsonyabb lányoknak még előnyös is a magassarkú, nyújtja őket.

2010. ápr. 19. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
52%
akinek meg nem tetszik ne nézze:D
2010. ápr. 19. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 A kérdező kommentje:
nyugi, nem szoktam nézni ;)
2010. ápr. 19. 15:07
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!