Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért van az, hogy a mostani...

Miért van az, hogy a mostani tinédzserek r. bancosan öltözködnek? Ettől ők jobb csajnak érzik magukat? Már lassan az számít feltűnő egyéniségnek aki nem így néz ki!

Figyelt kérdés
2010. ápr. 19. 13:24
1 2 3 4
 21/38 A kérdező kommentje:

ne mondd meg nekem, hogy mit csináljak, én se mondom neked, hogy szedd ki a szádból a műanyagot!

a másik meg, hogy úgy látom neked sincs jobb dolgod mint ezt az oldalt látogatni!

2010. ápr. 19. 19:05
 22/38 anonim ***** válasza:
54%

igazából ezekben az a vicces, amikor történik valami, pl erőszakig fajul a dolog, és akkor sírva rohannak anyucihoz! tudjátok, ha kvának öltözik vki, akkor ne csodálkozzon ha úgy is bánnak vele...

és a 13 éves lánynak pedig üzenem, h. örülök h azért maradtak még normális tinik is!

22L

2010. ápr. 19. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
52%

18:40-es vagyok. Na ne már!

A húsgyárban kétkezi munkáért kb. minimálbért kapsz, abból töltetted fel a szádat??

Amúgy én srác vagyok és egy dolgot biztosan tudok a nőkről! Az a nő, aki szép és csinos, mindig elégedetlen magával és nem gondolja azt, hogy egyedi!

Szóval gyanús nekem a magabiztosságod...

2010. ápr. 19. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
10%
Ezt aztán jól megkaptam.Itt nem a magassarkú a lényeg,hanem,hogy minden ember mással foglalkozik,a helyett,hogy inkább a maga háza táján sepregetne.Hagyni kell őket,majd rájönnek.Minden tini csinált és csinálni is fog hülyeségeket.
2010. ápr. 19. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
10%
Nem,a számat már régebben töltettem fel.írtam suliba egy pályázatot és kaptam 75ezer Ft-ot és akkoriban még a doki 40ezerért megcsinálta.Nem vagyok magammal elégedetlen.Inkább örülj,hogy van egy ilyen nő is.Ne legyen ez gyanús.Külföldön élek,más a minimálbér.
2010. ápr. 19. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 A kérdező kommentje:
Csak a gyengébbek kedvéért: nekem nem a tinikkel van bajom, mert persze majd kinövik. Ez a kérdés allegórikusan arra utalt, hogy hová fajul a világ... Én ennyi idősen még barbie-ztam, a mai tinik egy része meg orba-szájba d.gatja magát!
2010. ápr. 19. 19:20
 27/38 anonim ***** válasza:
Ha külföldön vagy, hogy írsz ékezetes szavakat? :O
2010. ápr. 19. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 A kérdező kommentje:
meg meztelen képeket rak ki iwiwre és társaira.
2010. ápr. 19. 19:24
 29/38 anonim ***** válasza:
Istenem!A kérdésedben a tinikről beszéltél.Nem mindegy neked mivé fajul Magyarország?Nem a világ!Csak az a kis csepp szerencsétlen ország meg még egy-kettő.Szerintem már mindegy nekik.Amíg te boldog vagy és nem vagy ilyen,minek is idegesíted magadat az ilyen lányokkal?
2010. ápr. 19. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
Át van állítva magyarra a billentyűzetem.De akár magyar is lehetne a gépem,nem?
2010. ápr. 19. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!