Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Gáz tesóm ballagására farmerna...

Gáz tesóm ballagására farmernaciban menni? (csini felsővel, fekete magassarkúval)?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 19. 11:03
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
ha jók lennének a lábaim szoknyát vennék fel,de így marad a nadrág..köszi a válaszokat!
2010. ápr. 19. 12:54
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
Ha sötét egyszerű farmerről van szó akkor én felvenném, nem templomba mész. Viszont akkor a felsőnek nagyon jónak kell lennie + a cipő is legyen nagyon elegáns. És még kiegészítőkkel is feldobhatod az összeállítást.
2010. ápr. 19. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim válasza:
24%

én ballagásra magassarkúban, latex naciba meg vmi csini felsőbe megyek

farmerba semmiféleképpen

legalább vásárolok,nemcsak mindig farmerben rohadok

de mindenki maga dönti el neki mi a yó és a másikat mennyire tiszteli meg :)

2010. ápr. 22. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
sajnos sokadika van,úgyhogy nekem most nem fér bele a vásárolgatás...de remélem nem én leszek az egyetlen,aki farmerban megy...
2010. ápr. 23. 08:13
 15/22 anonim ***** válasza:
nem gáz,vedd fel nyugodtan:)
2010. ápr. 24. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%
hát szerintem azért ne ilyen átlagos kék farmer legyen hanem akk már inkább ilyen sötétebb színű
2010. ápr. 24. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
76%

Gáz lenne.

De még nagyobb gáz, hogy anno ennyire kilógtál a sorból.

Tragédia, hogy hova lett az öltözködési kultúra...

2010. ápr. 24. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
biztos mindenki kiskosztümben meg öltönyben vagy frakkban lesz,mert oly remek az öltözködési kultúrájuk:)...ne nevettess már!
2010. ápr. 24. 14:01
 19/22 anonim ***** válasza:

Lehet gúnyolódni, csak nem érdemes...


Azért gondolom hogy egy farmer nem való ballagásra, mert az egy ünnepség. ÉS illik megtisztelni a ballagót a ruházattal is. Mint ahogy színházba sem megy az ember sportcipőben, hanem kiöltözik (már aki).

A kultúra jele valahol.

Tisztában vagyok azzal is, hogy ez nem divatos gondolkodás, meg azzal is, hogy manapság már nincsen "ünnepló ruha" a szekrényben, mint régen.

Sőt olyat is láttam, hogy az anyuka fekete ünneplő nadrágot keresett a gyerekének (lány) és zsebes deszkás nadrággal távoztak.


Azt viszont nem értem, hogy ha szerinted nem gáz, akkor minek írtad ki a kérdést? Ha más a véleménye valakinek, akkor meg nekiállsz gúnyolódni? Mennyire érett gondolkodás...

2010. ápr. 25. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
egy színházba például kosztümben megyek,de nekem egy ballagásra az már "túl" elegáns...tesómat pedig nem zavarja...szóval maradok a farmernál..köszi szépen az értelmesebb válaszolóknak:)
2010. ápr. 25. 12:22
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!