Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Gáz tesóm ballagására farmerna...

Gáz tesóm ballagására farmernaciban menni? (csini felsővel, fekete magassarkúval)?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 19. 11:03
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
89%
szerintem egyáltalán nem :) teljesen jó az oda
2010. ápr. 19. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
62%
Igen, ember ballagásra mész. Ennyi erővel melegítőt is vehetnél, ilyenkor azért nem farmer hanem egy szoknya vagy egy elegánsabb nadrág kellene.
2010. ápr. 19. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem az orvosi egyetemen lesz az a ballagás, akkor nem. Emlékeim szerint mondjuk egy középiskolai ballagás arról szól, hogy ember ember hátán, az ember lánya mindenféle trükköt próbál bedobni, és odaférkőzni az imádott kisrokon közelébe. Ha ebbe belegondolok, inkább egy kényelmes rövidgatyót vegyél vel, és laposat, mert abban könnyebb ugrálni a tömeg fölé :)
2010. ápr. 19. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egyátalán nem gáz, ballagásra nem kell teljes pucc-parádéban megjelenni.


26/L

2010. ápr. 19. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
abszolút nem gáz. azért egy ballagás nem akkora protokoll esemény, hogy estélyiben kelljen menni :D farmerban is lehetsz elegáns.
2010. ápr. 19. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

az estélyi és a farmer között van különbség, emberek!!!!!

sztem ennyi tiszteletet mutathatnál h nem farmerban mész. de mehetsz amúgy farmerban is, magadat minősíted azzal h 1-1 esemény mennyire fontos neked, mennyire veszed figyelembe az illemet...

farmer helyett sztem vegyél vászongatyát, vagy fekete farmert esetleg

2010. ápr. 19. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

szalagavatóján fekete naciban mentem,elegáns felsővel,szövetkabiban,és totál kilógtam a sorból...

egyébként nem hiszem,hogy egy farmernadrágban,szép felsővel kirugdosnak onnan...

2010. ápr. 19. 12:05
 8/22 anonim ***** válasza:
igen van átmenet, csak hogy 2010et írunk és a farmer gatya sem tróger ma már... vannak elegáns farmerek. stíluson van a hangsúly, nem azon a nyomorult farmer anyagon.
2010. ápr. 19. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
jólmondod, 2010-et írunk, a lehetőségek száma a ruhák terén szinte korlátlan, nemcsak farmer meg "elegáns" gatya van mamár....kikéne használni.
2010. ápr. 19. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

hát ha nem fekete a farmer akkor ne menj abba szerintem. én mondjuk ilyenkor kimondottan várom, hogy szépen csinosan felöltözhessek. vannak szoknyák-ruhák-elegáns gatyók. na de igazából a te dolgod.vagy még anyukádat kérdezd meg hogy anya szerinted nem baj hogyha ezt veszem fel? kérd ki a véleményét ;).

19/L

2010. ápr. 19. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!