Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Rengeteg szép, divatos ruhám...

Rengeteg szép, divatos ruhám van, nagyon olcsón akarom eladni, hol tehetem ezt meg? Turkálók beveszik?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 19. 10:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Vatera, Teszvesz, vagy a barátnőiddel cserebere.

Van olyan turkáló, aki bizományiba beveszi, de csak akkor fizet, ha eladta.

Esetleg piac, de ott ott kell ülni vele.

Hirdethetsz is esetleg neten.

Mi a kharitaszhoz vittük be, de oda ingyen.

2010. ápr. 19. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
teszvesz.hu vatera.hu expressz.hu
2010. ápr. 19. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Én átveszem 100Ft/db áron!
2010. ápr. 19. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Én csak az új, egyszer volt darabjaimat akarom eladni, ami már használt, az megy a vöröskereszthez. A kitűnő állapotúakért (és újakért) szeretnék kevés pénzt kapni, ami jól jön nekem is. Abból a kisfiamnak vennék valamit. Már nem öltözködöm úgy, ahogy régen, managerként. Már az anyucisabb, kényelmesebb cuccokat szeretem.
2010. ápr. 19. 10:39
 5/12 anonim ***** válasza:
Hát én úgy tudom, hogy a turikban a márkásat veszik át csak, ha egyáltalán van olyan a lakóhelyeden. A vatera nekem körülményes. Esetleg a környezetedben nem venné meg valaki?? Milyen stílusú ruhákat hordasz és akár ide is fellőhetnél egy-két darabot képekkel. Nekem rengeteg ruha tetszik a vaterán, de csak a személyes átvételben hiszek és pechemre minden cucc Budapesten van.
2010. ápr. 19. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Általába a ruha bizományik nevetséges összegekért veszik át a ruhákat és még a tetejébe válogatnak is, pl. csak az adott szezonnak megfelelőket veszik be.

Sokkal jobban jársz, ha felteszed őket valamelyik aukciós oldalra (elsősorban a Teszveszt ajánlom) vagy hirdetési portálra (pl.: expressz.hu).

2010. ápr. 19. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Peched van most is sajna, mert Bp. vagy a budai oldalon fekvő város jó nekem is. Mindenféle cuccom van, elég drágák voltak, (még nem volt gyerek és megtehettem). Akit érdekel, írjon privit, szívesen átküldök képeket. De csak aki komolyan érdeklődik, nincs időm nézelődőkre. Amúgy a babaszobára teszem ma föl, a vatera sajna fizetős, az expresszt nem nézik annyian. Köszi azért a tippeket.
2010. ápr. 19. 12:14
 8/12 anonim ***** válasza:
Engem érdekelnének a ruhák, de valamiért nem tudok privit írni. Betennéd majd ide a Babaszobás linket, ha feltetted őket?
2010. ápr. 19. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
engem érdekelne, én sem tudok privit írni neked, de te tudsz nekem, mert be van állítva
2010. ápr. 19. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Beteszem a babaszobás linket, de lehet csak este vagy holnap, mert nem látom a nap végét még, pakolok, gyerekezek, közben házimunka+főzés.:)
2010. ápr. 19. 13:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!