Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Rengeteg szép cukkinim növöget...

Rengeteg szép cukkinim növöget a kertben! Mit tudnénk velük kezdeni ha diétázom?

Figyelt kérdés
2011. jún. 15. 12:00
 1/8 anonim ***** válasza:
egy kis olívaolajjal/napraforgóolajjal vékonyan megkenegetve, majd grillezve nagyon finom:)
2011. jún. 15. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

mi szoktunk pálcára felhúzni: hagyma, cukkini, csirkehús, kevés virsli, utána újra..amíg véget nem ér a pálca, és úgy grillezzük.

Lehet sütni is azt hiszem

Cukkinikrémleves

Cukkinis mozzarellafalatok

[link] itt rengeteg receptet találsz :)

2011. jún. 15. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

cukkinikrém, keress rá a neten.

Vagy add nekem.

2011. jún. 15. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Lerakott cukkini:cukinni csikokat kb.3x5cm,sozni,list-tojas-liszt kirantani,felrerakni.Daralthust,hagymaval megdinsztelni,sozni borsozni.Az egeszet tepsibe lerakni,cukkini-hus-cukkini...az utolso cukkini legyen,johurtot,sozni tojast ütni bele,evvel leönteni az egeszet megsütni.
2011. jún. 15. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
upsz,nem lattam hogy dietazol...en vagyok a 4.
2011. jún. 15. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
1 fej vöröshagymát üvegesre párolsz, egy kis bacont is átfuttatsz vajon, vagy olajon. Leszűrve kiszeded egy tálba őket, reszelsz hozzá kb 80 dkg cukkinit(amit pici sóval előtte állni hagysz, majd kinyomkodod, hogy ki menjen a leve), 1 szál sárgarépát, 3 fej fokhagymát, só, bors, vegeta, 2-3 tojás.Kis prézli, hogy összeálljon, jól összegyúrod, és forró olajban kisütöd.
2011. jún. 15. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
én felkockázom, gombával, csirkemellel belerakom sütőzacskóba, fokhagyma, só, bors, egy ek. oliva olaj, berakom a sütőbe, és hamar kész a vacsi.
2011. jún. 15. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Csirkehúst darálj le, paraicsommal, füszerekkel piritsd meg, tölsd cukkinibe, 30p. a sütöben.


Cukkinit, krumplit vékonyan karikáz fel só bors szerecsendió, rendezd kiolajozott tepsibe, 1 p. paradicsomlét önts rá, lefedve 40-50p. süsd.


Túró, sajtkrém, só, bors keverékével tölsd meg sórj rá sajtott lefedve süsd 30p-t.

2011. jún. 16. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!