Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ha szőrös a lábam és rövidnadr...

Ha szőrös a lábam és rövidnadrágot, vagy szoknyát veszek fel, nagyon meg fognak nézni? 15/l

Figyelt kérdés

Ilyen rövidségű nadrágra:


[link]


És ilyen rövidségű szoknyára:


[link]


gondoltam.

Eszembe jutott, hogy felvehetnék szoknyához térdzoknit, mert az jól takar, de akkor a szoknya rövidebb lenne:


[link]


Amúgy kreol bőröm van és sötét a szőr a lábamon, szóval nem olyan feltűnő, de azért látszik.



2016. jún. 20. 12:06
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan ebben vagyok.Én egészségügyi okok miatt nem szőrteleníthetem a lábam....

Most azon vaccilálok,hogy hosszúnadrágban menjek-e ki ebben a melegben ??...

Átérzem a helyzeted :(

2016. jún. 20. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
49%
en is a harisnyat javaslom
2016. jún. 20. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Miért inkább a harisnyát? A térdzokni annyira nem néz ki jól?
2016. jún. 20. 14:34
 14/20 anonim válasza:
100%
Úgy öltözz,ahogy te jól érzed magad,és ne azt nézd,mit gondolnak mások...
2016. jún. 20. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
60%
Nyugodtan lehet egy lánynak is szőrös a lába! Ha egy fiúnak is lehet szőrös a lába,akkor nehogymár elvárják a lányoktól,hogy borotválják a lábukat! Sok itt az antifeminista úgy látom.
2016. jún. 20. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Amúgy milyen egészségügyi ok az, ami miatt nem lehet szőrteleníteni?
2016. jún. 21. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Mi ez az eü. ok? Úgy se 8ismer senki írd már le :)))))))
2016. jún. 22. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%

hagyjad már, figyu ha úgysem tudsz ellene semmit tenni, nem borotválhatod le, akkor ne szenvedj már a hülye divat miatt. nem kötelező senkinek se leborotválni a lábát, ez nem igénytelenség, csak egy mostani szokás. igénytelen az, aki nem fürdik, és koszos, szakadt a ruhája. a dög melegben 30 fokban meg szerintem ne szenvedj harisnyában, zokniban.

amúgy megsúgom, hogy a szőrös láb egyre inkább elfogadott lesz újra, csak magyarországra még nem ért ez el. de pl nézd: [link]

2016. jún. 22. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
Bőrbetegség :/ bevan gyulladva ,ill. ekcémás kiütések lettek az egész lábamon. Nagyon fáj.
2016. jún. 23. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

A szőr harisnyán át is látszik. Ráadásul ki is tudnak bújni a likakon a szőrszálak... :D

Ráadásul nadrág anyagától függően azon is ki tudnak bújni a szőrszálak... Állt előttem a múltkor egy nő a mozgólépcsőn, és ahogy rásütött a nap a combjára, úgy tűnt, szőrős a fekete nadrágja. Közben csak a lába volt szőrös alatta. :D

2016. jún. 23. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!