Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ha szőrös a lábam és rövidnadr...

Ha szőrös a lábam és rövidnadrágot, vagy szoknyát veszek fel, nagyon meg fognak nézni? 15/l

Figyelt kérdés

Ilyen rövidségű nadrágra:


[link]


És ilyen rövidségű szoknyára:


[link]


gondoltam.

Eszembe jutott, hogy felvehetnék szoknyához térdzoknit, mert az jól takar, de akkor a szoknya rövidebb lenne:


[link]


Amúgy kreol bőröm van és sötét a szőr a lábamon, szóval nem olyan feltűnő, de azért látszik.



2016. jún. 20. 12:06
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
81%
És miért ragaszkodsz úgy a szőrödhöz? Nem gondoltál még megválni tőle?
2016. jún. 20. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
77%
Miért nem borotválod vagy gyantázod le?
2016. jún. 20. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

Nem szedhetem le személyes okok miatt.

Nem zavarna, ha néhány embernek nem tetszene, de azt azért nem szeretném, hogy megbámuljanak, vagy esetleg beszóljanak. Te mit tennél, ha meglátnál?

2016. jún. 20. 12:10
 4/20 anonim ***** válasza:
62%

Ha csak közelről látszik akkor senki nem fogja észrevenni, tesómnak is ilyen, senkit nem zavar.

Ha erős vastag a szőröd, akkor meg borotválkozz inkább.

2016. jún. 20. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
86%
egy vadidegent meg pláne nem érdekel a te szőrös lábad. Pláne, ha távol van, lehet nem is veszi észre.
2016. jún. 20. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
58%
Ha hosszú és fekete a szőr,az elég undorító.Azt gondolnám az ilyen lányról,hogy ápolatlan.
2016. jún. 20. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
89%
a mai világban az az elfogadott és normális,hogy a nők szedik a szőrt legalább a lábukról és a hónaljukról. ez van. lehet vitatkozni ezzel,hogy de hát miért. a tényen nem változtat. ez a szokás, kb a 95%-uk szedi is legalább nyáron a szőrt erről a két helyről. ha te nem,akkor nem. de ne csodálkozz,hogyha megbámulnak. borotvával egy 5 perces művelet..akkor nem kell aggódni.
2016. jún. 20. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
80%

Első blikkre szerintem ez nem annyira látszik, de ha már most rosszul érzed magad miatta, akkor tuti úgy fogod érezni hogy mindenki téged bámul.

Zokni helyett inkább szoknya + legvékonyabb fajta harisnyát ajánlom.

2016. jún. 20. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

Én nem tudom mi számít hosszúnak. Kb hány centi az, ami már feltűnő?

Amúgy nem erős, és mivel még soha nem borotváltam, a vége elvékonyodik. Inkább az árnyékuk látszik meg, vagy a pötty, ahonnan kinőnek.

2016. jún. 20. 12:23
 10/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkinek, aki válaszolt, mindenkinek ment a zöld! :)

Privátokat pedig nem kérek, bocsánat, ha nem válaszoltam, de nem ismerkedés céljából írtam ki a kérdést.

2016. jún. 20. 12:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!