Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nektek mennyi volt a legrövide...

Sztrecskó kérdése:

Nektek mennyi volt a legrövidebb és leghosszabb idő, amíg a topánkátok bírta?

Figyelt kérdés
Nekem sajnos elég gyorsan tönkremennek, és nem tudom, érdemes-e egy drágább darabot megvenni, vajon az tovább bírná-e. A legrövidebb idő 2 hónap volt, New Yorker-ben vett 2000 Ft-os. A leghosszabb időt nem tudom, de szerintem egy évnél tovább még egyik se bírta.

2016. jún. 16. 11:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Az enyém 6 évig biztos bírta.
2016. jún. 16. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Fúú, komolyan? És az milyen márkájú volt, hol vetted?
2016. jún. 16. 11:30
 3/13 anonim ***** válasza:
scholl, papucs, nem topán
2016. jún. 16. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Az nem ugyanaz :) A papucsok nekem is sokáig bírják.
2016. jún. 16. 11:34
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 3 évig bírta egy sima Graceland márkás a Deichmann-ból. Sokan szídják azt az üzletet, nekem mégis onnan bírják a legtovább a cipők. Végül azért kellett kidobni, mert kitapostam a sarkát, de kívülről semmi baja nem volt.
2016. jún. 16. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
49%

nem hordok 'topánkákat'. szerintem te se tedd, mert azon felül, hogy nincs mit csodálkozni azon, hogy a 2000 ft-os gagyi nyújorkeres papírtalpú cipő 2 hónap alatt tönkremegy, még a lábadnak sem tesz jót. nagyon nem. egyszer vettem a h&m-ben egy kis nyári sarut, 2x volt rajtam, második alkalommal egy durva kerti buliban és utána dobhattam is ki. azóta igyekszem kerülni az ilyen nagyon gagyikat.

nekem sokáig húzzák a cipőim, mert vigyázok rájuk. nem tudom, mit értesz topánka alatt, de rendes cipőboltokban vegyél bőrből készültet, aminek nem túl vékony a talpa.

2016. jún. 16. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
89%
Van olyan topánkám ami már több mint 4éve meg van,de volt olyan is amit egy lagzi után dobhattam ki mert szét ment teljesen a talpa. :)
2016. jún. 16. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Nem csodálkozom, hogy a new yorkeres tönkrement 2 hónap alatt. Én is igyekszem vigyázni a cipőimre, főleg mert lúdtalpas vagyok.
2016. jún. 16. 17:10
 9/13 anonim ***** válasza:
33%
hát akkor pláne ne tedd tönkre ilyen szarokkal még jobban a lábad. nem tudom, ki szavazott le, de mindenben igazam van:D
2016. jún. 16. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Legrövidebb: 1 év, H&M-es

Leghosszabb: 3 év, Deichmannos

2016. jún. 16. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!