Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen számotokra a szexis...

Milyen számotokra a szexis nő? Hogyan öltözködik?

Figyelt kérdés

Adott egy 170cm-es,szép sportos alakú lány.Hogyan öltözködjön,sminkeljen,viselje a haját és fesse a körmét hogy ne legyen közönséges de mégis kívánatos legyen az ellenkező nem szemében?

Fiúk és lányok véleménye egyaránt érdekel!


2016. jún. 13. 22:27
 1/3 anonim válasza:
93%

Tapasztalat ha szexis és kívánatos szeretnél lenni szinte mindig lesz olyan aki ku(r)vásnak tart majd.Ha viszont csak izléses vagy, akkor nem nagyon lőhetsz mellé, igaz így van egy bizonyos% aki nem fog észrevenni.

Saját magadért legyen stílusod, ne akarj másnak megfelelni! Hidd el van tapasztalatom.

2016. jún. 13. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
59%
Leggings magassarkú,sok smink,ékszerek,majomkodás
2016. jún. 13. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%

Könyörgök, ne vidd túlzásokba. A 13 réteg smink, nagy átmérőjű arany karikafülbevaló, kipakolt mellek, nagyon rikító színek annyira bazári hatást keltenek, hogy el nehéz elképzelni, hogy valahol értelmes lány.


Ha sminkeli magát, azt tegye szolidan, a festék emlékeztessen a bőrszínéhez. A haj az szerintem adottság kérdése, felőlem lehet egyenes is, fonott is, hullámos is, a lényeg, hogy ápolt legyen, a szín az mindegy. A körmöt szerintem szolidan, nem árt ha megy valamennyire az összképhez. Az öltözködés megint stílus kérdése, én a laza cuccokkal (melegítő, póló, szakadt farmer, bőrcuccok) legalább annyira ki vagyok békülve, mint az igényesebb anyagból készült blúzokkal, ingekkel, nadrágokkal, stb. Azzal sincs bajom, ha kapucnis felsőt vagy férfipólókat hord. Semmivel nem lesz kevésbé szép. Persze lehet én vagyok ilyen különc figura, de szerintem nem a "máz" teszi vonzóvá a nőt, hanem az egyénisége.

2016. jún. 14. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!