Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ilyen esőben ugye nem néznek...

Ilyen esőben ugye nem néznek hülyének, ha most délután felveszek egy térdcsizmát?

Figyelt kérdés
Nemsoká mennem kéne itthonról, de minden más cipőben szétáznék.

2016. jún. 12. 14:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
40%
Jó lesz az.
2016. jún. 12. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
30%

Én az előbb nagyapám disznószaros gumicsizmájában mentem át a kisbótba, csak akkor néztek rám furán, mikor a húspult szélén lekapartam a talpáról a cuccost.

Szörnyű micsoda problémákkal küzdenek egyesek :D

2016. jún. 12. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
35%

Nincs meleg, és ha tényleg esik felétek vedd föl nyugodtan.


2. De humoros akar lenni valaki! :-(

2016. jún. 12. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
18%
de komolyan, ott tartunk, hogy kiírja tök ismeretlenül, tök imseretlen embereknek, hogy mit vegyen fel lassan de biztosan megérik az emberiség a pusztulásra, de legalábbis egy tisztogatásra, ahol az "árják" maradnak csak meg...a férgese kihullik
2016. jún. 12. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
70%
Te most vagy először a szépség-divat kategóriában? Itt mindenki idegeneknek ír ki kérdést, és nézd meg, hogy öltözködés kérdések majdnem fele ilyen mit vegyek föl kérdés. De a kérdező nevében is elnézést kérek, amiért belegyalogolunk a lelki világodba, de akkor meg minek válaszolsz?
2016. jún. 12. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
62%
Hát bocs de június közepén terdcsizma???? Akármennyire esős az idő azért rohelyesnek túlzás egy csizma.
2016. jún. 12. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk rohadt meleg van még ha borús is az ég. Én megfőnék csizmában az tuti.
2016. jún. 12. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
szerintem is röhejes ilyen időben csizmát felvenni. :D
2016. jún. 12. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
52%
Mondjuk csizmát nem vettem fel, de a Lidlbe, meg a kutyust sétáltatni [link] ilyen kabátban voltam, akár röhelyes, akár nem. Inkább öltözz fel, minthogy lábról megfázz.
2016. jún. 12. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem vennék fel ilyen időben csizmát. Nyár van, 20 fok meleg még akkor is amikor esik. Egy zárt cipő bőven elég.
2016. jún. 13. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!