Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A Calvin Klein vagy a Lacoste...

A Calvin Klein vagy a Lacoste a jobb márka?

Figyelt kérdés
a cipőket, ruhákat tekintve. kb egy árban vannak úgy tudom
2016. jún. 12. 00:51
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Kb egyforma mindkettő. Minőségben, presztízsben meg árban is.

Lacostból van cipőm, CK-ból boxerem meg pulóverem. Hibátlan minőség mindkettő.

2016. jún. 12. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
de mondjuk tényleg egy cipőből is egy szint? a lacoste olyan túlkapott talán, míg a ck cipőben szinte ismeretlen :) ahol lakom pl nem is lehet kapni sehol
2016. jún. 12. 11:35
 3/5 anonim ***** válasza:

Azt nem tudom, hogy a CK gyárt-e egyáltalán cipőt, én őszintén szólva még nem láttam.

A Lacoste nagyon jó cipőket gyárt. De pl. boxerben meg még Lacostot nem láttam.

2016. jún. 12. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
hát alap, hogy gyárt :D ez mondjuk fura hogy nem tudtad, sztem boxert is tuti gyárt a lacoste, de igen a ck nem annyira ismert a cipőkről én meg pont azt akarok rendelni, vagy lacoste marad
2016. jún. 12. 12:32
 5/5 anonim válasza:
Alapvetően az a ck-nak a signature darabja az a fehérnemű! Abból náluk nem lehet mellé fogni. Lacoste oldalán pedig a POLO vagyis a pólóing van ami az alapdarabjuk és azzal indult az egész brand bő 100 éve
2020. jún. 9. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!