Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Akin Lacoste cipő van az...

Akin Lacoste cipő van az sznob, gazdag?

Figyelt kérdés
Most nézem officeshoes-on, elkepeszto árban vannak, 30-40 ezer, ki az aki kiad ennyit érte? Tudom az airmax is drága és sok emberen van, viszont azok nagy része hamis
2016. máj. 27. 12:13
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül, sokszor van az officeshoesnál leárazás, amikor akár fél áron meg tudod őket venni.
2016. máj. 27. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Értem, de akkor is ha valakin ilyen cipő van az már csóró nem lehet? Féláron is sok az a 15 ezer érte
2016. máj. 27. 12:32
 3/10 anonim ***** válasza:
Hát, ha abból indulok ki, hogy egy eredeti Converse vagy egy Vans is 10 ezertől indul, akkor annyira nem tűnik soknak.
2016. máj. 27. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
79%
Attól mert drága cipő van valakin miért lenne sznob?Ennyi erővel aki a Zarában vásárol az is sznob?Szerintem ha valaki Lacoste vagy akármilyen más márkás cipőket hord az ad magára.Persze nem azt mondom,hogy hordjon mindenki at,de aki megteheti az szerintem simán hordhatja,nem esz attól sznob.
2016. máj. 27. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Bocs,ha bántónak veszi valaki,de én pl kimondottan háklis vagyok a cipőkre. Egész nap leginkább álló,mászkálós munkám volt,amíg nem jöttem babázásra el és bizony napi 10-12 órát nem bírtam volna rossz minőségű cipőben kibírni. Volt, hogy próbáltam, de akkor fájt is a vádlim, bokám,talpam. Én nem sajnálok kicsit többet fizetni egy olyan cipőért, amiben a viselése alatt végig komfortérzetem van, persze ezt embere válogatja. A ruhatáram többi része meg ami épp megtetszik, mindegy, h hol látom meg,akár piacon,akár boltban. Ettől még nem érzem sznobnak magam :)
2016. máj. 27. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Így van ahogy az utolsó mondja. Az elfogadható cipők 10-15 000 forintnál kezdődnek, a jobbak meg inkább 20-nál. De tovább is bírják mint a Deichmannos vackok.

Az más kérdés hogy egy ilyen totál semmilyen vászoncipőért, mint némelyik Lacoste, én nem adnék ki ennyi pénzt. Ha bőr. az, más.

Hogy a kérdésre is válaszoljak: nyilván nem csóró, de nem kell hogy gazdag legyen. Ennél sokkal drágább cipők is vannak.

2016. máj. 27. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem múltkor a fodrászom vett magának egy használt Lacoste cipőt a vateran 3000 Ft-ért. Akkor most o is sznob? Azt mondta soha életében nem volt még ilyen márkás cipője, de ha mar ilyen olcsón megtalálta megvette hogy megtapasztalja milyen érzés ilyen márkás cipőben lenni. Nem volt semmi extra érzése, es gazdagnak sem nézték tőle.
2016. máj. 27. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
Nem igazan. Es hogy a kerdesedbe belejavitsak, attol hogy gazdag valaki, nem sznob. En peldaul fel nem vennek semmit, ami 200 € alatt van, megsem vagyon egy marha nagy sznob. 14/l :)
2016. máj. 28. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Utolsó :14 évesen nem vennél fel annál olcsóbb cuccot? Kicsit el vagy kényesztetve
2016. máj. 29. 02:51
 10/10 anonim ***** válasza:
14%
Nem , csak igényesen öltözködik.
2017. febr. 13. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!