Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Előfordul valakivel, hogy még...

Előfordul valakivel, hogy még nyáron is kénytelen harisnyát, harisnyanadrágot viselni?

Figyelt kérdés
Nem konkrétan ünnepi alkalmakra gondolok,hanem valami egészségügyi probléma miatt,pl visszér,napallergia,stb.

2016. jún. 11. 17:17
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
9%

Az ötös válaszoló vagyok! Tisztelt utolsó! Nagyon kedves tőlled,hogy úriembernek nevezel,de én nem vagyok az,annak születni kell! A további félreértések elkerülése végett akkor röviden összefoglalom az egészet!Azért veszek fel fehér pamutharisnyanadrágot a 3\4 nadrág alá,mert az nem szívja be annyira a meleget,mint a fekete.Nejlonharisnya meg szóba se jöhetne,mert egyrészt nem szellőzik úgy mint a pamut.Másrészt le se tudnám a lábamat a piros dudorok miatt borotválni,szőrös lábra meg hogy nézne ki a nejlonharisnya? Na ezért döntöttem a fehér pamutharisnyanadrág mellett.Ahogyan írtam,jóval a térdem aljáig ér,még akkor se ér fel a szára,ha leülök.Sokan térdzokninak nézik,bár páran megkérdezték,focizok e?

Mellesleg láttam a múltkorában egy kerékpárost,az is fehér pamutharisnyát viselt fekete halásznadrággal,fehér pólóval.Ott szoktam látni Pesten a gyáli út környékén.Ő is olyan kötött bordás harisnyát visel,amilyet én.De már sehol se ka

2016. jún. 13. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

De már sehol se kapni olyat.

És ahol korábban dolgoztam egy építőipari vállalatnál,ott a kantáros munkaruha,fekete póló,műanyag védősisak kötelező volt.Még a 35-40 fok kánikulában is el kellett viselni,mert a munkavédelmisek már írták a 20-25 ezer forintos csekket!Na ahhoz képest a fehér harisnya semmi!

Szerintem akkor feltünő egy fehér harisnya a férfin,ha nem 3\4- edes ,hanem rövidnadrággal hordja.Akárcsak anno,oviban annak idején,de nem akarok dolgokat keverni.

Hát ennyi,ez van!

2016. jún. 13. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Nekem csak munka miatt kötelező, de én kibírom, igaz combfixet hordok. légkondi mellett meg még jól is esik.
2016. jún. 14. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

Műlábam van. Ha harisnyát veszek, alig látszik :)

Ha nincs rajtam a műláb, akkor meg azért húzok valamit a csonkra...

2016. jún. 19. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a doki tavaly felírta a kompressziós harisnyát férfi létemre hordanom kellett. Már alapból a harisnya viselése is elég furcsa volt számomra, mert mégis nők hordanak harisnyát. Akkor igaz még hűvösebb idők voltak amikor felírta nekem így vékony sztreccses farmer nadrág alatt nem volt annyira rossz hordani. Én nem gondolkoztam és feketét vettem a gyógyászati boltba mert a doki kettőt írt fel hogy legyen váltás azért, és én alapból gondoltam az hasonló mint a leggings amit a csajok hordanak meg a sportoló férfiakon is láttam ilyeneket így gondoltam csak jó lesz. Hát jöttek a melegek és eléggé kellemetlen volt. Akkor kellett visszamennem a dokihoz aki mondta hogy viseljem tovább megérti hogy meleg van, de sajnos ez ezzel jár. Persze nem örültem neki, de amikor már erősen 30 fok felett volt az idő berágtam és vettem férfi sort nadrágot és azzal együtt hordtam, aki beszólt, annak visszaszóltam hogy nem azért hordom mert megbolondultam, hanem mert sajnos egészségügyi okai vannak. Munkahelyemen előírás a hosszú szárú munkásnadrág bármennyire is meleg van és az alatt is hordom. A munkáltatóm nem engedte hogy legalább térdig feltűrjem de legalább volt olyan korrekt hogy a nyárra több éjszakai meg délutános műszakba dobot át mert volt pár gyakornok akik csak délelőtt dolgozhattak így a főnökömnek is jól jött, nekem is jól jött mert akkor a szellőztetés is ért valamit és pont alkalmas idő volt a csarnokba, akkor a főnökeim sem jártak a nyakunkra állandóan és többet kitudtam menni a levegőre picit szellőztetni. Amikor meg nappal kellett dolgozzak akkor amikor lehetett inkább raktárba raktak be adminisztrálni ahol hordhattam rövidnadrágot civil ruhába lehettem, és a nők is egyedül ott lehettek szoknyába, rövidnadrágba.
2016. jún. 19. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Utolsó, te hány mmHg-es kompressziós harisnyákat hordasz? És milyen fajtát, milyen márkájút?
2016. jún. 19. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

14-es!

A barátnőm is így hordja - tényleg nem látszik!

2016. júl. 9. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Én harisnya mániás fiú vagyok, és ha ciki ha nem hordok harisnyát, nem szeretek csupasz lábakkal lenni. De sokat ülök gép előtt és a harisnya kicsit szorító hatása segít a vérkeringésben. Igaz van kimondott ülő munkát végzőknek speciális nylonharisnya, de nem nyerte el a tetszésem, kényelmetlennek éreztem.
2016. júl. 9. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!