Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Előfordul valakivel, hogy még...

Előfordul valakivel, hogy még nyáron is kénytelen harisnyát, harisnyanadrágot viselni?

Figyelt kérdés
Nem konkrétan ünnepi alkalmakra gondolok,hanem valami egészségügyi probléma miatt,pl visszér,napallergia,stb.

2016. jún. 11. 17:17
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Munka miatt néha kell. De van nagyon vékony, ami nem olyan kényelmetlen. Vagy ha nem túl rövid a szoknya, akkor lehet combfixet is húzni, az kényelmesebb melegben.

Egészségügyi probléma miatt viszont gondolom, vastagabb kell, ami nem kényelmes nyáron.

2016. jún. 11. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Ahol dress code van, ott kell (bank, jogász, elegánsabb helyen pincér pl). De az ilyen munkahelyeken légkondi is szokott lenni.
2016. jún. 11. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Velem egyszer volt tavaly nyaron.

Az egesz labam lehorzsolodott es nem akartam mutogatni, mert mindenki bamulta, mindjuk nem is volt egy szep latvany:D


17L

2016. jún. 11. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
60%
Szia! Sajnos igen,kénytelen vagyok hordani,mivel 22 éves korom óta elég komoly napallergiában szenvedek,lassan már nyolc éve.Eleinte piros foltok jelentkeztek a mellkasomon,hátamon,a karjaimon,és a lábamon.Ezek hamarosan nagyobbak lettek,fájtak ,és viszkettek is.Avigyorognak, aztán a bőrgyógyász szembesített a szomorú valósággal: Napallergia.Írt fel nekem krémeket,meg pár antihisztamin gyógyszereket is.A lelkemre kötötte,a nagy kánikulában egyáltalán ne menjek ki az utcára,csak akkor,ha megfelelően felöltöztem.Vagyis pamutból készült holmik a megfelelőek,mert az legalább szellőzik.Ha mennem kell valahová,és meleg van,akkor fel kell vennem egy fehér pamutharisnyát,szoknyát,meg egy fehér pulóvert.A fehér ruha legalább nem szívja magába a meleget,mint a fekete.Szerencsére olyan munkahelyem van,ahol állandó éjszakás vagyok,és este már nincs az a kínzó hőség.De sokan még mindíg megmosolyognak,vigyorognak,ha ezekben a ruhákban kimegyek az utcára,azt se tudják miről van szó.Én tudomásul vettem az állapotomat,ebből nincs gyógyulás,csak kezelni lehet.
2016. jún. 12. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Kedves 4- es válaszoló! Sajnálom a szomorú történeted.De az elmúlt hetekben én is harisnyát voltam kénytelen húzni,mivel a lábamat összecsipkedték a szúnyogok,bogarak,és csúnya piris viszkető dudorokkal volt tele mindkét lábam.Mivel nem akartam,hogy az utcán lássák,keresnem kellett valami megfelelő ruhadarabot.A farmenadrág az nem volt jó,így a feleségem elővett a szekrényből egy régifajta fehér pamutharisnyanadrágot.Azt felvettem,ráhúztam egy 3\4- es nadrágot,ezzel meg is oldódott a probléma.Igy legalább nem kell a lábam miatt idegeskednem,hogy milyen csúnya a csípésektől.Igaz kicsit meleg a harisnya,de nem zavar.Pamut,és szellőzik.A nadrág szára meg jóval a térdem alá ér,úgyhogy sokan térdzokninak nézik,még nincs az a kánikula.
2016. jún. 12. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Kedves utlso válaszoló!, megértelek de a fehér harisnyát nem értem miért nem egy vékonyabb nylon harisnyát vettél fel ani nem annyira meleg!!
2016. jún. 12. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Utolsó! Szerintem lehet azért vesz fel az illető fehér pamutharisnyát,mert a fehér nem szívja úgy magába a meleget,mint a fekete,ahogyan az egyik válaszoló írta.Lehet,az jön be neki.
2016. jún. 12. 16:28
 8/18 anonim ***** válasza:
Lehet igazad van, é még pamutharisnyát nem viseltem rövidnadrággal!!
2016. jún. 12. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Igen, kénytelen vagyok a suli miatt vastag harisnyát hordani. A mélykeresztény erkölcsös vezetőség kitalálta, hogy a szoknyának minimum térdig kell érnie, rövidebb szoknya pedig csak vastag harisnyával vagy leggingssel hordható. A szoknya pedig hozzátartozik a stílusomhoz, nem fogok lemondani róla. Megjegyzem, a szoknyáim combközépig érnek, nem olyanok, amik épp hogy eltakarják a popóm.
2016. jún. 12. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Bocsi én az uriemberre gondoltam akit megcsiptek a szúnyogok!! Mert a fehér harisnya férfin elég feltűnő!!
2016. jún. 13. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!